Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HOUSE OF CARDS" W IPLIDrukuj

IPLA
Od dzisiaj użytkownicy IPLI mogą legalnie obejrzeć jeden z najpopularniejszych na świecie seriali – "House of Cards". Pierwszy sezon tej znanej produkcji jest już dostępny w wybranych pakietach tematycznych IPLI. To kolejna, uhonorowana wieloma nagrodami seria, która w ostatnim czasie pojawiła się w IPLI.


"House of Cards" to dramat polityczny, który dzięki wspaniałej grze aktorskiej i ciekawej, pełnej intryg fabule, pokazującej mechanizmy na szczytach władzy, porwał widzów na całym świecie. Teraz dostępny jest także w IPLI, a obejrzą go użytkownicy posiadający pakiety tematyczne: IPLA FILMY I SERIALE, IPLA MAX, IPLA MIX (pakiet dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus) lub IPLA SUPER PLUS (pakiet dla klientów sieci PLUS).

Widzowie mogą obejrzeć serial za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz w aplikacjach IPLA na Windows, telewizory Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Philips, TLC, Thompson), urządzenia mobilne z systemami Android i IOS oraz dekodery Cyfrowego Polsatu i Netia Player.

"House of Cards" opiera się na intrydze politycznej. Po zwycięskich dla swojej partii wyborach prezydenckich, senator Francis Underwood (Kevin Spacey) zostaje pozbawiony obiecanego mu wcześniej stanowiska Sekretarza Stanu. Underwood, wykorzystując manipulacje oraz intrygi, zamierza zemścić się na prezydencie i odebrać mu urząd. Postanawia posłużyć się również dziennikarką Zoe Barnes (Kate Mara). "House of Cards" został wyprodukowany przez telewizję internetową Netflix i zarówno produkcja, jak i aktorzy w niej grający otrzymali wiele nagród, w sumie tylko w tym i ubiegłym roku to m.in.: 19 nominacji i 3 nagrody Emmy 2014 (za reżyserię, zdjęcia i dobór obsady serialu dramatycznego), 3 nominacje do Złotego Globu 2014 dla serialu i wyróżnienie Złotym Globem 2014 dla aktorki Robin Wright, 3 nominacje i nagroda Satelity oraz wiele innych nagród.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający