Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"BAW MNIE..." - PIERWSZY POLSKI TALK SHOW Z HUMOREM W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Polsat Cafe pracuje nad nowym programem z humorem, który już jesienią zadebiutuje na antenie kobiecej stacji Polsatu. "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" to talk show z gościnnym udziałem gwiazd, jego gospodynią będzie Katarzyna Kwiatkowska, jurorka pierwszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".


"Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" realizowany będzie z udziałem publiczności, która nie będzie bierna. Poszukiwane są osoby mające talent (taniec, śpiew, umiejętności: robienia dziwnych min, szybkiego mówienia, wykonywania szalonych akrobacji) i chcące go zaprezentować. Takie osoby proszone są o wysłanie swoich danych (imię, nazwisko, wiek, skąd jesteś, gdzie pracujesz, jaką masz pasję, co chcesz pokazać, czy udzielasz się charytatywnie, a jeśli tak to w jaki sposób i czy masz w domu jakieś zwierzę, jeśli tak to jakie) na adres email office@2tvision.pl. Wybrane osoby będą mogły asystować bohaterom dwóch pierwszych odcinków: Jackowi Braciakowi lub Magdalenie Cieleckiej w wykonaniu zabawnego zadania.

Nagrania odbędą się 11 sierpnia w Warszawie, w TPS Film Studio na ulicy Dominikańskiej 9 (wjazd od ulicy Niedźwiedziej). Producenci proszą o przybycie na miejsce o godzinie 12:20 do odcinka z Jackiem Braciakiem (od 12:20 do 14:20), natomiast do odcinka z Magdaleną Cielecką od 16:50 do 19:00.

Oprócz talk show "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show", w jesiennej ramówce Polsat Cafe pojawić się ma m.in. modowy program "Shopping Queen".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający