Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS Z KONKURSEM DLA KIBICÓW SIATKÓWKI - "ŁADUJ SIĘ NA MISTRZOSTWA"Drukuj

Plus
28 lipca br. wystartował konkurs "Ładuj się na Mistrzostwa", który skierowany jest do klientów Plus na Kartę oraz Plus Mix. Do wygrania są bilety na finał Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014 oraz telefony, telewizory i tablety o wartości ponad 50 000 zł. Nagrodami dodatkowymi do każdej wygranej będą szalik oraz replika koszulki reprezentacji Polski.

Oprócz konkursu "Ładuj się na Mistrzostwa", Plus przygotował również aplikację na swoim fanpage’u na Facebooku, dzięki której użytkownik może dodać swoje zdjęcie i stać się częścią siatkarskiej mozaiki do filmu dokumentalnego poświęconego polskiej drużynie siatkarzy pt. "Drużyna".

W konkursie "Ładuj się na Mistrzostwa" mogą wziąć udział Klienci Plus na Kartę, którzy dokonają doładowania za min. 30 PLN oraz Klienci Plus Mix z zasileniem konta o wartości równej 10 PLN. Zadaniem konkursowym jest przesłanie na bezpłatny numer SMS 8026 opisowej odpowiedzi na pytanie ze strony internetowej www.ladujsienamistrzostwa.pl. Pytania konkursowe dotyczyć będą tematyki sportowej. O przyznaniu nagród decydować będzie komisja konkursowa, która dokona weryfikacji i oceny nadesłanych odpowiedzi. W skład komisji konkursowej wejdzie Michał Winiarski – siatkarz Reprezentacji Polski.

Konkurs "Ładuj się na Mistrzostwa" składa się z 4 etapów:
* Etap 1 – od 28 lipca 2014r. do 10 sierpnia 2014r. Nagrodami będą podwójne bilety na mecz finałowy FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.
* Etap 2 – od 11 sierpnia 2014r. do 24 sierpnia 2014r. Nagrodami będzie sprzęt elektroniczny.
* Etap 3 – od 25 sierpnia 2014r. do 7 września 2014r. Nagrodami będzie sprzęt elektroniczny.
* Etap 4 – od 8 września 2014r. do 21 września 2014r. Nagrodami będzie sprzęt elektroniczny.

Ponadto, na swoim profilu na Facebooku Plus przygotował aplikację, dzięki której użytkownik może dodać swoje zdjęcie i stać się częścią siatkarskiej mozaiki do filmu dokumentalnego poświęconego polskiej drużynie siatkarzy pt. "Drużyna". Aby dodać swoje zdjęcie należy wysłać SMS-a o treści PLAKAT pod numer 7243 (koszt SMS-a to 2 zł plus VAT). Otrzymany w smsie zwrotnym kod należy wprowadzić do aplikacji.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na www.ladujsienamistrzostwa.pl, aplikacja jest dostępna na Facebook.com/Plus.

Warto przypomnieć, że Plus został Generalnym Sponsorem FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. Turniej odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 21 września. Cała impreza będzie transmitowana w kanałach Polsat Volleyball, a ceremonia i mecz otwarcia również w otwartym Polsacie ----> więcej na ten temat pisaliśmy w newsie MŚ w siatkówce: Mecz otwarcia w Polsacie, reszta w Polsat Volleyball.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający