Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

INCYDENT W "TAK CZY NIE", ZAWISZA WYCHODZI ZE STUDIA POLSAT NEWS (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)
Do niecodziennego incydentu doszło podczas środowego wydania programu "Tak czy nie", emitowanego na antenie Polsat News. Transeksualistka Rafalala oblała wodą Artura Zawiszę z Ruchu Narodowego. Wszystko rozpoczęło się tuż po felietonie wprowadzającym, gdy głos zabrał Zawisza.


Nazwał Rafalalę "tym czymś", przez co został rzucony szklanką z wodą. Wtedy też Artur Zawisza nazwał ją "męską dziwką", a ta zrewanżowała się i określiła go "głupim człowiekiem, który kłamie na wizji". Agnieszka Gozdyra próbowała uspokoić gości, jednak bezskutecznie. Dziennikarka Polsat News przeprosiła posła za zaistniałą sytuację, powiedziała też, że Zawisza wiedział z kim będzie rozmawiał w programie. Sam Artur Zawisza oczekuje przeprosin i odszkodowania od redakcji kanału. Pomimo gorącej atmosfery i wyjścia ze studia polityka Ruchu Narodowego, dalsza część magazynu była kontynuowana.


Fragment, w którym doszło do awantury:Całość programu:Program "Tak czy nie" nadawany jest w Polsat News od poniedziałku do piątku o godzinie 21:30.
#1 | ppg47 dnia 07.08.14 10:29
Dla Zawiszy LEWATYWA konieczna

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający