Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

II EDYCJA "TAŃCA Z GWIAZDAMI" OD 5 WRZEŚNIA W POLSACIE. KTO ZATAŃCZY?Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Absolutny hit wiosennej ramówki, oscarowy format BBC i najchętniej oglądane show Telewizji Polsat – "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" powraca jesienią z nową plejadą gwiazd. Na parkiecie znów zagości elegancja, czar, szyk i wdzięk w najlepszym wydaniu, a za kulisami będziemy mogli podejrzeć, trud codziennych treningów, bolesnych kontuzji, spektakularnych przemian uczestników i rodzących się uczuć. Pierwszy odcinek już 5 września o godzinie 20:00.

Jesienią rywalizacja w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" rozgrzeje widzów do czerwoności. Wiosną to właśnie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" był najchętniej oglądanym show sezonu, przyciągając co tydzień przed telewizory średnio ponad 3,5 mln widzów. Edycję Telewizji Polsat doceniła także BBC, bardzo wysoko oceniając zarówno taneczny poziom gwiazd, jak i doskonałą realizację telewizyjną, bardzo bliską brytyjskiego oryginału. W jesiennej edycji zobaczymy wiele pięknych kobiet oraz przystojnych mężczyzn, gorących nazwisk z pierwszych stron gazet i portali internetowych, dla których występ w programie, będzie pierwszym spotkaniem z profesjonalnym tańcem towarzyskim. W jesiennej edycji show wystąpią: Joanna Pierzak-Orleańska, Agnieszka Sienkiewicz, Honorata "Honey" Skarbek, Marta Wierzbicka, Anna Wyszkoni, Marcelina Zawadzka oraz Mateusz Banasiuk, Artur Dziurman, Michał Koterski, Rafał Maślak, Jan Mela i Marcin Miller.

Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą niezmiennie Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający