Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HELL'S KITCHEN...", "NASZ NOWY DOM" JESIENIĄ W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Swoje kolejne sezony na antenie Telewizji Polsat będą miały także programy "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" (emisja od 9 września - wtorek o 20:00) oraz "Nasz nowy dom" (od 7 września - niedziela, godzina 17:45).


"Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"
"Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" powraca. Będzie jeszcze bardziej piekielnie! Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen" przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Jeszcze więcej uczestników - kucharzy amatorów i pasjonatów kuchni, którzy marzą o profesjonalnym gotowaniu, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro.

Na castingi do drugiej edycji "Hell's Kitchen" zgłosiło się niemal dwa tysiące osób. Spośród wszystkich śmiałków wybrano 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w "Piekielnej Kuchni". Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

Zacięta rywalizacja, ogromny stres, adrenalina, niepewność, chęć wygranej i srogie oceny szefa Wojciecha Modesta Amaro sprawią, że między uczestnikami niejednokrotnie będzie dochodziło do konfliktów. Uczestnicy nie cofną się przed niczym, byle tylko zabłysnąć i przypodobać się szefowi, a ten będzie jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. W drugiej edycji "Hell's Kitchen" nie będzie miejsca na niesubordynację i pomyłki. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem wyrzucenia z programu.

W drugim sezonie "Piekielnej Kuchni" nie zabraknie także największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas zmagań uczestnicy "Hell's Kitchen" będą walczyć m.in. o wspólny wyjazd na strzelnicę z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, wspólne gotowanie ze znaną aktorką oraz ekskluzywny koncert jednego z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów muzycznych.


"Nasz nowy dom"
"Nasz nowy dom" to program który wzbudza tylko pozytywne emocje. Jak dotąd pomoc otrzymało 21 rodzin kompleksowo remontując ich domy i mieszkania. Program pokazuje, jak można w ekstremalnie krótkim czasie - 5 dni - gruntownie przeprowadzić remont, odmieniając komuś życie. Pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana walczą z czasem i piętrzącymi się trudnościami, by pomóc potrzebującym. W najnowszym, 3. sezonie Katarzyna Dowbor i ekipa programu "Nasz nowy dom" wyruszają w Polskę.

W pierwszych odcinkach premierowej serii odwiedzą kolejno Łochów, Kobyłkę, Sochaczew i Krutyński Piecek, a następnie Nowogród. Tak ambitny plan pracy wymagał poszerzenia ekipy. Niezmiennie jej filarami są prowadząca Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk oraz kierownik robót Artur Witkowski. Ale jesienią widzowie zobaczą także nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa.

W każdym odcinku pomoc otrzymuje inna rodzina. Widzowie i ekipa programu dowiadują się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Często to historie tragiczne, wyciskające łzy wzruszenia. Bohaterowie programu to normalni ludzie, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, często nie z własnej winy. Żyją w ciężkich warunkach lub wręcz nie mają, gdzie mieszkać - teraz otrzymają szansę na nowe życie i lepszą przyszłość. Ich domy i mieszkania przejdą gruntowny remont od wymiany dachu, adaptacji zaniedbanych poddaszy, wymianę centralnego ogrzewania, okien, czy instalacji elektrycznej, po zupełnie nowe kuchnie i łazienki. Wszystkie pomieszczenia przechodzą gruntowny lifting, łącznie z wymianą mebli, tak by nadać wnętrzom zupełnie nowy ciepły charakter.

Program "Nasz nowy dom" powstaje na podstawie formatu pt. "Radna akcija", a produkuje go na zlecenie Telewizji Polsat firma Constantin Entertainment. W 3. serii zobaczymy 12 odcinków.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający