Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIALOWO-FILMOWA JESIEŃ W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Do jesiennej ramówki Telewizji Polsat powracają dobrze znane i lubiane przez widzów seriale. Z kolei w poniedziałkowe wieczory, w paśmie MegaHit Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat."Przyjaciółki" – 11 września (czwartek) godzina 21:00
"Przyjaciółki" - czyli przyjaźń ponad wszystko, to splatające się w całość historie czterech bohaterek, które przez 3 sezony śledziły miliony widzów. Ania, Patrycja, Inga i Zuza stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaźni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech! W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor Zuza zmierzy się z … ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem naszych "Przyjaciółek". Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowe bohaterki, które zagrają: Katarzynę Zielińską oraz Annę Dereszowską.

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) staną u progu nowego życia. Czy staną w końcu na ślubnym kobiercu? Czy uda im się adoptować chłopca? Natomiast sielanka zakochanej po uszy Ingi (Małgorzata Socha) nie potrwa długo. W życiu ukochanego Szymona (Filip Bobek) pojawi się pewna kobieta… W tej roli zobaczymy po raz pierwszy w serialu Annę Dereszowską. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) pięknieje i odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Jedno ze spotkań z dziewczynami zaowocuje pewną niezwykłą znajomością. Z kolei Pani Dyrektor (Anita Sokołowska) trudno będzie się odnaleźć w nowej roli - przyszłej matki. Na domiar złego w banku Zuzy pojawi się Alicja (w tej roli Katarzyna Zielińska). Jaką rolę odegra?

Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Akson Studio, a reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka. Czwarty sezon "Przyjaciółek" będzie liczył 13 odcinków.


"Na krawędzi 2" – 4 września (czwartek) godzina 21:00
"Na krawędzi" to najlepiej oglądany polski serial kryminalny oraz najbardziej oczekiwana i najgłośniej komentowana produkcja ostatnich lat. Zakończenie emisji "Na krawędzi" rozpętało prawdziwą medialną burzę. Fani ostro walczyli o swój ulubiony serial. I udało się! Telewizja Polsat oraz największa telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymali wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego "Na krawędzi" na dwa miesiące przed premierą telewizyjną. Od września produkcja pojawi się w jesiennej ramówce Telewizji Polsat.

"Na krawędzi 2" to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, egoizm, z drugiej strony zaś lojalność najwyższej próby w imię przyjaźni. W jesiennych odcinkach w nową bohaterkę - Lenę Korcz wcieli się Kamilla Baar. 4 września czeka widzów mega premiera - podwójna dawka serialu, którego dwa pierwsze odcinki Polsat wyemituje od godziny 21:00.

Od tragicznych wydarzeń z pierwszego sezonu minęły dwa lata. Marta Sajno (Urszula Grabowska) nadal prowadzi fundację oraz ośrodek "La Liberta". Wspiera kobiety, które próbują podnieść się po nokaucie jakie zafundowało im życie. W dalszym ciągu lubi wymierzać sprawiedliwość i prowadzić śledztwo na własną rękę. Akcja kolejnej transzy serialu wiąże się z poszukiwaniami kilkumiesięcznego dziecka porwanego przez ludzi handlujących żywym towarem. Policjant Tomek Kamiński (Marek Bukowski) zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa policyjnego informatora. Koledzy nie wierzą w jego winę. On sam od pierwszej chwili twierdzi, że został wrobiony. Prowadził niewygodne śledztwo i... ktoś ważny uznał, że jego działania mogą doprowadzić do namierzenia międzynarodowej grupy przestępczej. Aresztowanie Tomka niesie za sobą konieczność przyjęcia na stanowisko szefa wydziału kogoś nowego, kto doprowadzi śledztwo do szczęśliwego i szybkiego końca. Szefem zostaje inspektor Lena Korcz (Kamilla Baar) - młoda, seksowna, ambitna, dobrze wykształcona. Robi błyskawiczną karierę w policji. Andrzejowi (Przemysław Sadowski), Tomkowi i Tamarze (Maja Hirsch) z trudem przychodzi zaakceptowanie jej na pokładzie…

Prócz głównej obsady znanej już z pierwszego sezonu "Na krawędzi" w serialu zobaczymy również: Marię Niklińską, Agnieszkę Warchulską, Jakuba Wieczorka, Łukasza Simlata, Mateusza Damięckiego i Jacka Kopczyńskiego. W nowym sezonie dołączą do nich: Zdzisław Wardejn, Tomasz Dedek, Jacek Rozenek, Ilona Ostrowska, Grzegorz Małecki, Katarzyna Herman, Andrzej Andrzejewski, i inni.

Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Baltmedia, a reżyseruje Maciej Dutkiewicz. Druga seria będzie liczyła 13 odcinków.

"Pierwsza miłość" – od poniedziałku do piątku, od 1 września godzina 18:00
"Pierwsza miłość" jest z nami od 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii Telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej przyjaciół każdego wieczoru śledzą nawet 3 miliony widzów, co daje Telewizji Polsat pozycję lidera. Co więcej, jesienią "Pierwsza miłość" obchodzić będzie również jubileusz 2000 odcinka! A czym scenarzyści już we wrześniu zaskoczą wiernych fanów produkcji? Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz – Kwietniewska) wyjechać, a Marysia… zostanie porwana. Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w której postać wcieli się Anna Guzik. Premierowy odcinek nowej serii już 1 września, o godzinie 18.

Pod wpływem opowieści "Harcerza" – Łukasza (Rafał Cieszyński), który jako ostatni widział za granicą Pawła, Marysia (Aneta Zając) decyduje się wyjechać i szukać go, choćby na końcu świata. Właśnie podczas podróży do Kolumbii, Marysia zostaje porwana. Kinga przeforsuje ideę remontu instalacji elektrycznej w swojej kamienicy. Ku jej przerażeniu wykonawcą robót okaże się… jej prześladowca Jarek (Paweł Ferens). Do Wadlewa przyjadą: Sylwia (Anna Guzik) i Norbert (Łukasz Konopka). Trafią tam w związku z kontraktem na budowę drogi. Sylwia to energiczna, zamożna dzięki rozwodowi, właścicielka firmy geodezyjnej. Niestety w przeszłości zdarzało się jej iść po trupach do celu, o czym szybko przekonają się mieszkańcy Wadlewa. Z kolei pedantyczny playboy Norbert jest jej pracownikiem. Wkrótce okaże się też, czyim jest mężem – choć w separacji. Producentem serialu jest ATM Grupa.


"Świat według Kiepskich" – 3 września (środa) godzina 20:00
"Świat według Kiepskich" to serial, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym – miał premierę 16 lat temu i wciąż zyskuje nowych fanów. Jesienią widzowie Telewizji Polsat zobaczą nowe perypetie Kiepskich i ich sąsiadów. Ferdek po raz kolejny… znajdzie pracę i zostanie strażakiem. Będzie bardzo gorąco również za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z … Paździochem. W jesiennych odcinkach pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki, a do obsady dołączy pies Brutal.

W życiu Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) szykuje się wiele zmian: ten pierwszy porzuci dres i znajdzie pracę. Stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka. Niestety, gasząc płomienie "na mieście" nie zauważy ognia buchającego tuż pod jego nosem… Halinka przeżyje płomienny romans. Po sąsiedzku można powiedzieć. Tego Ferdkowi może być zdecydowanie za dużo - nie dość, że zdrada to jeszcze z kim? Z Paździochem (Ryszard Kotys).

W jednym z kolejnych odcinków tej serii "Świata według Kiepskich" w mieszkaniu Kiepskich pojawi się tajemniczy gość, który przedstawi się jako redaktor z telewizji. Pod jego wpływem małżonkowie i ich dzieci: ich pierworodny syn – Walduś (Bartosz Żukowski), jego żona Jolasia (Anna Ilczuk) i ich córka Mariolka (Barbara Mularczyk) zaczną marzyć o karierze w mediach, co może się fatalnie skończyć… Tymczasem przypadkowo swój talent wokalny ujawnią ich sąsiedzi, Paździochowie. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) śpiewem będą bowiem sobie wyznawać miłość… Natomiast sfrustrowany Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) postanowi powołać do życia szereg śmiałych projektów, nie zawsze zgodnych z prawem…

W najnowszej serii "Świata Według Kiepskich" zobaczymy też innych stale pojawiających się aktorów: Zofię Czerwińską, Lecha Dyblika, Bohdana Smolenia, Andrzeja Gałłę czy Krzysztofa Dracza. Gościnnie wystąpią także Tomasz Sapryk, Piotr Gąsowski, Joanna Kurowska, Krystyna Tkacz oraz… pies Brutal, którego właścicielem zostanie Paździoch. Najnowszy, 17. sezon "Świata według Kiepskich" niezmiennie reżyseruje Patrick Yoka, a serial na zlecenie Telewizji Polsat przygotowuje ATM Grupa.

Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: "Dlaczego ja?" (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 17:00), "Trudne sprawy" (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 13:00), "Malanowski i Partnerzy" (od poniedziałku do piątku od 15 września godzina 16:30) "Zdrady" (od 4 września - czwartki godzina 20:00), "Pielęgniarki" (od poniedziałku do piątku od 1 września o godzinie 12:00) oraz "Dzień, który zmienił moje życie" (od poniedziałku do piątku od 1 września godzina 14:45) .

Producentem seriali "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy", "Dzień, który zmienił moje życie" i "Zdrady" jest firma Tako Media, "Malanowskiego i partnerów" - Constantin Entertainment, zaś "Pielęgniarek" – ATM Grupa.

W niedziele o godzinie 22:45 Polsat pokaże kontynuację 9. najnowszego sezonu "Kości" – emisje kolejnych perypetii światowej sławy antropolog dr Temperance "Bones" Brennan (Emily Deschanel) i agenta specjalnego FBI Seeley’a Bootha (David Boreanaz) od 7 września.

W poniedziałkowe wieczory, w paśmie MegaHit Telewizja Polsat wyemituje wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in.: "Faceci w Czerni 3", "Niesamowity Spider-Man", "Smerfy", "Niezniszczalni 2", czy "Żona na niby". W ramówce Polsatu swoje miejsce mają również programy: "Wydarzenia" (poniedziałek - piątek o 15:50, poniedziałek - niedziela 18:50) i "Interwencja" (poniedziałek - piątek o godz. 16:15). Po wakacyjnej przerwie powraca "Państwo w państwie" z Przemysławem Talkowskim (emisja niedziela o godzinie 1
9:30).
#1 | AR HD dnia 08.08.14 08:39
"Smerfy" zawsze można zobaczyć Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający