Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"GORĄCE LATO Z FOX LIFE" - KONKURS CYFROWEGO POLSATU I FOX LIFEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Gorące lato z FOX Life". Do wygrania między innymi tygodniowy pobyt w Hotelu Gołębiewski.Każdego dnia czekają na trzy zadania quizowe dotyczące seriali "Pokojówki z Beverly Hills", "Kochanki" oraz "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Można również zgarniać dodatkowe punkty odpowiadając na pytania w każdy wtorek, udostępniając "prognozy pogody" oraz zapraszając znajomych. Każdego dnia do wygrania dzwonki rowerowe, a na głównego zwycięzcę czeka tygodniowy pobyt w Hotelu Gołębiewski.

Konkurs dostępny jest na fanpage’u FOX Life oraz na stronie Cyfrowego Polsatu.

O serialach

"Pokojówki z Beverly Hills"
Piorą, sprzątają, rozwiązują sprawy z morderstwem w tle. Pokojówki z Beverly Hills to znacznie więcej niż zwykła pomoc domowa… Twórcy kultowych już "Gotowych na wszystko" Eva Longoria, Marc Cherry i Sabrina Wind prezentują drugi sezon swojego kolejnego hitu.

Zagadka śmierci Flory została rozwiązana, syna Marisol (Ana Ortiz, "Brzydula Betty") oczyszczono z zarzutów, czas na kolejny, pełen intryg, skandali i sekretów sezon z udziałem ulubionej grupy pokojówek! W finałowym odcinku serii pierwszej przyjaciółkami wstrząsnęło aresztowanie Rosie (Dania Ramirez, "American Pie: Zjazd absolwentów") przez agentów imigracyjnych, czy kobieta i jej syn będą musieli wrócić do Meksyku? Jak zareaguje na to Spence (Grant Show, "Beverly Hills 90210")? Relacje między Valentiną (Edy Ganem, "Po drugiej stronie trumny") a Zoilą (Judy Reyes, "Hoży doktorzy") w dalszym ciągu są napięte, nawet wtedy, gdy dziewczyna wraca z Afryki. Valentina postanawia raz na zawsze odciąć się od jej zdaniem nadopiekuńczej matki, a pierwszym krokiem ku owej samodzielności ma być zmiana pracodawców.

Tymczasem Marisol coraz bardziej angażuje się w nowy związek, jest gotowa poślubić mężczyznę, którego zna zaledwie trzy miesiące. Carmen próbuje odnaleźć się w roli narzeczonej gwiazdy pop i zarazem swojego byłego pracodawcy Alejandro (Matt Cedeno, "Dni naszego życia"). Zadanie nie jest łatwe, gdyż dodatkowo utrudnia je Odessa (Melinda Page Hamilton, "Czas odkupienia"), czy przeszkodzi to Carmen w zdobyciu wymarzonej sławy?

Premiera drugiego sezonu serialu "Pokojówki z Beverly Hills" we wtorek, 12 sierpnia o godz. 22:00.

"Kochanki"
Oparty na brytyjskim hicie serial, którego pierwszy sezon polscy fani mogli zobaczyć jako pierwsi na świecie. Równie prowokacyjna co porywająca produkcja to opowieść o losach czterech przyjaciółek, z których każda znajduje się na swojej własnej drodze do samopoznania.

Drugi sezon serialu rozpoczyna się osiem miesięcy po wydarzeniach z finałowego odcinka pierwszej serii, kiedy Savi (Alyssa Milano, "Czarodziejki") trafia do szpitala po przerażającym wypadku samochodowym. Kobieta ociera się o śmierć chwilę po tym, gdy zarówno jej mąż Harry (Brett Tucker, "Thor: Mroczny świat") oraz ojciec jej dziecka Dom (Jason George, "Grey’s Anatomy: Chirurdzy") wyznają jej miłość. Którego z nich wybierze Savi?

Karen (Yunjin Kim, "Zagubieni") próbuje pozbierać się po stracie pracy. Życie April zaczyna nabierać kolorów za sprawą starego przyjaciela – Mickey’a (Joseph May, "Kompania braci"), który namawia ją na wprowadzenie pewnych zmian. Nowości w swoim życiu próbuje również Joss (Jes Macallan, "Being Bin Laden"), dziewczyna rozpoczyna pracę jako organizatorka imprez.

W drugim sezonie "Kochanek" poznamy również kilku nowych przystojniaków, a wśród nich seksownego artystę – Daniela (Ricky Whittle), który pojawi się w życiu April.

Premiera drugiego sezonu serialu "Kochanki" we wtorek, 12 sierpnia o godz. 21:00.

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy"
Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial (dawniej Seattle Grace) każdego dnia mierzą się z życiem i śmiercią. To między sobą znajdują pocieszenie, przyjaźń, a czasami nawet coś więcej. Wspólnie odkrywają, że nic nie jest jednoznaczne i ani medycyna ani relacje międzyludzkie nie mogą być definiowane wyłącznie w kategoriach czerni i bieli.

Bohaterowie ze szpitala Grey Sloan Memorial wracają na FOX Life w dziesiątym sezonie tego niezwykle popularnego serialu, zdobywcy nagród Emmy i Złotych Globów. Najnowsze odcinki obfitują w zwroty akcji, zarówno w wątkach medycznych, jak i tych opowiadających o życiu i związkach głównych bohaterów.

Dziesiąty sezon rozpocznie się dramatycznie. Lekarze z Grey Sloan Memorial stawią czoła zniszczeniom, które pozostawiła po sobie burza. Olbrzymia lawina błotna rani grupę ratowników i obywateli, tym samym znacznie osłabiając ekipę ostrego dyżuru. Tymczasem Meredith (Ellen Pompeo, "Złap mnie jeśli potrafisz") staje w obliczu trudnych decyzji, które będą miały wpływ na życie jej bliskich. Callie (Sara Ramirez I, "Spider – Man") jest załamana niewiernością Arizony (Jessica Capshaw, "Raport mniejszości"), a życiu Richarda grozi niebezpieczeństwo (James Pickens Junior, "Smak wolności").

Od 23 lipca, w każdą środę od godz. 21:00, można oglądać pięcioodcinkowe mini maratony serialu "Grey’s Anatomy: Chirurdzy".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający