Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

VI ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA HITEM WEEKENDU W TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Blisko 2,3 mln widzów obejrzało w sobotni wieczór VI Zielonogórską Noc Kabaretową - dzięki temu Telewizja Polsat była liderem w obu grupach audytoryjnych. W grupie komercyjnej 16-49 kanał uzyskał wysoki wynik na poziomie 24,5% SHR – oznacza to, że w sobotni wieczór Polsat oglądał co czwarty Polak. W grupie wszystkich badanych 4+ słoneczna stacja osiągnęła doskonały wynik - 20,2% SHR.

W tegorocznej VI Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej zobaczyliśmy kabaretową śmietankę, która od lat gwarantuje odpowiedni poziom absurdu, humoru i salw śmiechu. Na scenie wystąpili: Cezary Pazura, Andrzej Grabowski, Grzegorz Halama, Ireneusz Krosny, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret z Konopi, Kabaret OT.TO, Kabaret Czwarta Fala i Kabaret Słuchajcie. Tradycyjnie "Zielonogórską Noc Kabaretową" poprowadził Krzysztof Ibisz wraz kabaretem Ciach, który w tym roku obchodził swój okrągły jubileusz 20-lecia działalności scenicznej.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Telewizja Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający