Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SIATKÓWKA: MEMORIAŁ WAGNERA CZAS ZACZĄĆDrukuj

Polsat Sport (HD)
Dziś rozpoczyna się XII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W turnieju jak zwykle wezmą udział silne zespoły, w tym oczywiście Polacy. Transmisje spotkań na sportowych antenach Polsatu.


Pierwszy turniej pamięci legendarnego trenera rozegrany został w 2003 roku w Olsztynie. Później siatkarze rywalizowali m.in. w Łodzi, Bydgoszczy, Katowicach i Zielonej Górze. Tym razem zespoły będą rywalizowały w Krakowie, gdzie na dwa mecze Polaków na pewno zjawi się komplet publiczności. Są jeszcze bilety na niedzielne spotkanie z Chinami.

Pięciokrotnie zwyciężyli Polacy, dwa razy Holendrzy, a po jednym triumfie mają w dorobku zespoły Rosji, Niemiec, Włoch i Brazylii.

Pierwszym rywalem będą Bułgarzy, czyli zespół z siatkarskiej czołówki. Podopieczni Plamena Konstantinowa zajmują szóste miejsce w rankingu FIVB i na pewno będą walczyć o najwyższe cele nie tylko na zbliżających się mistrzostwach świata, ale także na Memoriale Wagnera, gdyż do tej pory tylko raz stawali na podium tej imprezy.

Transmisje spotkań Memoriału Huberta Wagnera 2014:16.08 - sobota
Chiny - Rosja - godz. 17:30 (Polsat Sport News)
Polska - Bułgaria - 20:00 (Polsat Sport/HD)

17.08 - niedziela
Bułgaria - Rosja - 17:30 (Polsat Sport/HD)
Polska - Chiny - 20:00 (Polsat Sport/HD)

18.08 - poniedziałek
Chiny - Bułgaria - 17:30 (Polsat Sport/HD)
Polska - Rosja - 20:30 (Polsat Sport/HD)


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający