Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOSTĘPNA JEST JUŻ APLIKACJA IPLA.TV NA NOWY ANDROIDDrukuj

IPLA
Dostępna jest już aplikacja telewizji internetowej Ipla.tv dedykowana użytkownikom Android w wersji 3 (Honeycomb). Dostosowany został wygląd samej aplikacji oraz rozdzielczość odtwarzanych materiałów wideo do urządzeń mobilnych.Nowy interfejs aplikacji ipla dla Androida wykorzystuje możliwości większego ekranu oraz dostosowany został do przyzwyczajeń użytkowników tabletów z Android Honeycomb. Wyglądem nawiązuje do wersji ipla znanej z iPada. Duże zdjęcia oraz czytelna nawigacja ułatwiają korzystanie z telewizji internetowej w układzie poziomym i pionowym. Nowe rozwiązanie, poza materiałami w wersji podstawowej (320p), obsługuje dodatkowo pliki wideo w jakości telewizyjnej SD (576p) oraz HD (720p).

Kolejną nowością w tej wersji aplikacji ipla dla Android Honeycomb jest zakładka "ulubione" w menu głównym. Umożliwia kompletowanie w jednym miejscu, szybko dostępnym z poziomu głównego menu, wybranych kategorii tematycznych. Oferta programowa ipla w wersji na Android nie ulega zmianie - zawiera programy telewizyjne w modelu VOD oraz telewizje informacyjne w modelu linearnym.

Instalując aplikację ipla pobraną z Android Market, automatycznie rozpoznany zostanie typ urządzenia, jakim dysponuje użytkownik, i uruchomiona będzie wersja aplikacji dedykowana danej wersji systemu operacyjnego Android. Użytkownicy Android 3.x korzystający z poprzedniej wersji aplikacji dostaną propozycję aktualizacji ipla do nowszej wersji. Aplikacja testowana była na urządzeniach Acer Iconia Tab A500 (Android 3,0), ASUS Eee Pad Transformer (Android 3.2), Samsung Galaxy Tab 10.1" (Android 3.1) i Sony Tablet S (Android 3.2).

źródło: Media2.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający