Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS ZE STUDIEM NA STADIONIE NARODOWYMDrukuj

Polsat News (HD)
Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn to wielkie sportowe święto wszystkich Polaków. Właśnie dlatego stacja informacyjna Polsat News, swoje flagowe programy – główne wydanie "Wydarzeń", "Gościa Wydarzeń" oraz "Nowy dzień z Polsat News" nada ze specjalnego studia przygotowanego na Stadionie Narodowym – miejscu, skąd 30 sierpnia, zostanie nadany na głównej antenie Polsatu mecz otwarcia Polska - Serbia.

Relacje z przygotowań, ceremonia otwarcia, gorące komentarze po meczu, unikatowe zdjęcia z lotu ptaka dzięki kamerom Newscoptera, relacje reporterskie – to wszystko czeka na widzów Polsat News.

Ze specjalnego studia zlokalizowanego na koronie Stadionu Narodowego, 30 sierpnia, tuż po ceremonii otwarcia, zostanie nadane główne wydanie "Wydarzeń". Program zostanie wyemitowany na żywo o zmienionej godzinie - 19:20. Serwis niemal w całości będzie poświęcony mistrzostwom, widzowie zobaczą także unikatowe zdjęcia z Newscoptera Polsat News, który przez cały dzień będzie obserwował z lotu ptaka przygotowania do meczu otwarcia. Tuż po zakończeniu "Wydarzeń", wyemitowana zostanie rozmowa z "Gościem Wydarzeń" (emisja w Polsat News). Oba programy poprowadzi Magda Sakowska. W tym dniu również informacje sportowe, emitowane na głównej antenie po "Wydarzeniach", zostaną nadane z tego szczególnego w tym dniu miejsca.

Także poranny program "Nowy dzień z Polsat News" zostanie wyemitowany ze studia zbudowanego na poziomie boiska na Stadionie Narodowym. O godz. 5:58 z widzami Telewizji Polsat i Polsat News spotkają się Beata Cholewińska, Krzysztof Ibisz, Paweł Sikora oraz ich goście. Gośćmi Beaty Cholewińskiej i Krzysztofa Ibisza będę m.in. Stephane Antiga – selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski, który właśnie w Polsat News, na kilka godzin przed pierwszym meczem, opowie o przygotowaniach naszej reprezentacji. Prezenterzy porozmawiają także z byłymi siatkarzami Pawłem Papke - byłym reprezentantem Polski w siatkówce oraz Tomaszem Wójtowicz - byłym mistrzem świata i mistrzem olimpijskim w siatkówce. Tylko w Polsat News dowiemy się jak będzie wyglądała ceremonia otwarcia – w studiu gospodarze porozmawiają z DJ Adamusem, który odpowiada za oprawę muzyczną całej inauguracji i skomponowanie hymnu mistrzostw oraz Agustinem Egurrolą, który przygotował show z 120 tancerzami. To jednak nie koniec tematów, gości i rozmów, które zespół "Nowego dnia" przygotował dla widzów.

Emisja programu już w najbliższą sobotę, 30 sierpnia od godz. 5:58 na antenie Telewizji Polsat (do godz. 7:40) oraz w Polsat News i Polsat News 2 (do godz. 10:00).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający