Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TYGODNIOWY PRZEWODNIK PO SERIALACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Jak co tydzień prezentujemy dla naszych czytelników wieści z popularnych seriali Telewizji Polsat. W rozwinięciu newsa prezentujemy streszczenia odcinków seriali: "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Świat według Kiepskich", "Ludzie Chudego", "Daleko od noszy - szpital futpolowy", "Pierwsza miłość".

"Hotel 52"

Natalia budzi się w szpitalu. Z trudem przypomina sobie chwile przed wypadkiem. Iwona mówi jej, że Artur wyciągnął ją z samochodu tuż przed eksplozją. Zeznania Górskiego obciążają Lipską - chłopak znalazł ją na siedzeniu kierowcy. Kaja, która z nią jechała, zaginęła

"Szpilki na Giewoncie"

Michał i Aniela odwiedzają Romka w domu dziecka. Po tej wizycie Gut ponownie próbuje namówić matkę chłopca, aby zabrała go z sierocińca. Artur ciągle waha się, czy powiedzieć Kasi o swojej orientacji seksualnej. Wkrótce problem rozwiązuje się sam.

"Świat według Kiepskich"

Paździoch chce kupić od Ferdka jego część piwnicy. Oferuje wysoką kwotę, więc Kiepski się zgadza. Dopiero po rozmowie z Jolasią odkrywa, że Marian go oszukał. Synowa Kiepskiego tłumaczy mu, że w piwnicy odkryto pokłady gazu łupkowego.

"Ludzie Chudego"

Marian pracuje nad sprawą aranżowania papierowych małżeństw. Chcąc złapać przestępców na gorącym uczynku, postanawia wziąć fikcyjny ślub z Gruzinką. Akcja kończy się totalną klapą. Zamiast oszustów za kratkami Kociński ma zagraniczną żonę.

"Daleko od noszy - szpital futpolowy"

Ordynator wpada na pomysł zorganizowania w szpitalu naboru do grupy czirliderek dla zespołu grającego na pobliskim stadionie. Wstrząs, zasiadający razem z Kidlerem i Łubiczem w komisji castingowej, stara się promować Irmę, która wpadła mu w oko.

"Pierwsza miłość"

Rysiek rozpoczyna śledztwo w sprawie strzelaniny w Wadlewie. Marian i Malwina udają, że o niczym nie wiedzą. Tymczasem Tosia i Krzysiek bez zgody Florkowej biorą jej quada. Wkrótce dochodzi do wypadku. Waldi i Boguś znów demolują salon Sabiny. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że za cały bałagan i zniszczenie konkursowej kolekcji odpowiada Jowita, która zapożyczyła się u bandytów. Artur zwierza się Pawłowi, że zakochał się w dziewczynie z telewizyjnego reportażu. Postanawia za wszelką cenę ją odszukać. W tym celu kontaktuje się z autorem programu. Czarek zaprasza Sabinę do apartamentu. Ta dosypuje mu do drinka środek nasenny. Ma nadzieję, że dzięki temu ona i Radek będą mieli więcej czasu na opróżnienie jego kont bankowych.

źródło: Świat Seriali
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający