Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TYGODNIOWY PRZEWODNIK PO SERIALACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Jak co tydzień prezentujemy dla naszych czytelników wieści z popularnych seriali Telewizji Polsat. W rozwinięciu newsa prezentujemy streszczenia odcinków seriali: "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Świat według Kiepskich", "Ludzie Chudego", "Daleko od noszy - szpital futpolowy", "Pierwsza miłość".

"Hotel 52"

Natalia budzi się w szpitalu. Z trudem przypomina sobie chwile przed wypadkiem. Iwona mówi jej, że Artur wyciągnął ją z samochodu tuż przed eksplozją. Zeznania Górskiego obciążają Lipską - chłopak znalazł ją na siedzeniu kierowcy. Kaja, która z nią jechała, zaginęła

"Szpilki na Giewoncie"

Michał i Aniela odwiedzają Romka w domu dziecka. Po tej wizycie Gut ponownie próbuje namówić matkę chłopca, aby zabrała go z sierocińca. Artur ciągle waha się, czy powiedzieć Kasi o swojej orientacji seksualnej. Wkrótce problem rozwiązuje się sam.

"Świat według Kiepskich"

Paździoch chce kupić od Ferdka jego część piwnicy. Oferuje wysoką kwotę, więc Kiepski się zgadza. Dopiero po rozmowie z Jolasią odkrywa, że Marian go oszukał. Synowa Kiepskiego tłumaczy mu, że w piwnicy odkryto pokłady gazu łupkowego.

"Ludzie Chudego"

Marian pracuje nad sprawą aranżowania papierowych małżeństw. Chcąc złapać przestępców na gorącym uczynku, postanawia wziąć fikcyjny ślub z Gruzinką. Akcja kończy się totalną klapą. Zamiast oszustów za kratkami Kociński ma zagraniczną żonę.

"Daleko od noszy - szpital futpolowy"

Ordynator wpada na pomysł zorganizowania w szpitalu naboru do grupy czirliderek dla zespołu grającego na pobliskim stadionie. Wstrząs, zasiadający razem z Kidlerem i Łubiczem w komisji castingowej, stara się promować Irmę, która wpadła mu w oko.

"Pierwsza miłość"

Rysiek rozpoczyna śledztwo w sprawie strzelaniny w Wadlewie. Marian i Malwina udają, że o niczym nie wiedzą. Tymczasem Tosia i Krzysiek bez zgody Florkowej biorą jej quada. Wkrótce dochodzi do wypadku. Waldi i Boguś znów demolują salon Sabiny. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że za cały bałagan i zniszczenie konkursowej kolekcji odpowiada Jowita, która zapożyczyła się u bandytów. Artur zwierza się Pawłowi, że zakochał się w dziewczynie z telewizyjnego reportażu. Postanawia za wszelką cenę ją odszukać. W tym celu kontaktuje się z autorem programu. Czarek zaprasza Sabinę do apartamentu. Ta dosypuje mu do drinka środek nasenny. Ma nadzieję, że dzięki temu ona i Radek będą mieli więcej czasu na opróżnienie jego kont bankowych.

źródło: Świat Seriali
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający