Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSATSPORT.PL W NOWEJ ODSŁONIE (foto)Drukuj

Polsat Sport (HD)
Ruszyła odświeżona i uaktualniona wersja portalu polsatsport.pl. Inauguracyjny dzień Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 jest idealnym momentem, aby zaskoczyć i to nie tylko oglądających sportowe kanały Polsatu.

Zmianie uległ cały układ polsatsport.pl. W serwisie pojawiło się więcej galerii, sonda. Dzięki zabiegom graficznym strona zyskała na przejrzystości. Znacznie krócej trwa ładowanie i przeładowywanie stron serwisu na wszystkich platformach zarówno WWW, jak i urządzeniach mobilnych. Całość jest utrzymana w biało-niebieskich barwach Polsatu Sport. W przypadku najważniejszych wydarzeń sportowych takich jak imprezy rangi mistrzowskiej czy Olimpiada polsatsport.pl będzie uruchamiał serwisy specjalne. Pierwszy taki serwis specjalny został już uruchomiony i jest poświęcony rozpoczynającym się Mistrzostwom Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014.

Najmocniejszą stroną polsatsport.pl pozostaje szybkość i aktualność przekazywanych informacji oraz najbogatsza wśród polskich serwisów sportowych sekcja video. Tylko na polsatsport.pl kibice mogą przeczytać komentarze i opinie dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport: Mateusza Borka, Bożydara Iwanowa, Jerzego Mielewskiego, Pawła Wójcika, Janusza Pindery, Romana Kołtonia, Andrzeja Kostyry, Marcina Feddka, Przemysława Iwańczyka czy Karoliny Szostak.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający