Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CEREMONIA OTWARCIA MŚ ORAZ PIERWSZY MECZ POLAKÓW ZE ZNAKOMITĄ WIDOWNIĄDrukuj

Polsat (HD)
10 milionów widzów oglądało transmisję ceremonii i meczu otwarcia FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Oba wydarzenia były transmitowane na kanałach: Polsat, Polsat Sport i Polsat Volleyball 1.Średnia minutowa widownia meczu otwarcia Polska – Serbia była rekordowa i wyniosła 5 mln widzów. Polscy siatkarze przy fantastycznym dopingu ponad 62 tys. kibiców na Stadionie Narodowym w Warszawie pokonali Serbię 3:0.

Mecz Polska – Serbia zapewnił kanałom grupy Polsat pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych, które zgromadziły 36% SHR w grupie 4+, i 39% SHR w grupie komercyjnej, a finał pierwszego starcia mistrzostw przyciągnął 6 mln widzów. Świetne wyniki zanotował sam Polsat Sport, który oglądało ponad 1,2 mln widzów, co przełożyło się na udziały w wysokości blisko 9% w grupie wszystkich badanych. W grupie komercyjnej natomiast stacja zanotowała aż 11,3% udziałów. Mecz pokazywał również Polsat Volleyball 1, jeden z czterech specjalnie uruchomionych na czas turnieju kanałów, który zanotował świetne wyniki oglądalności na poziomie 300 tys. widzów i ponad 2% udziału w grupie 4+ oraz jeszcze wyższy udział w grupie komercyjnej – 3,4%.


Informuje: pzps.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający