Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PARY II EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" TELEWIZJI POLSAT (foto)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Już w najbliższy piątek w Polsacie rusza druga edycja tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W dalszej części newsa publikujemy 12 gwiazdorskich par, które zatańczą na parkiecie. Kto będzie uwodził widzów tym razem?


Aktorka Agnieszka Sienkiewicz wystąpi w parze ze Stefano Terrazzino. Wokalista i lider legendarnych Boysów – Marcin Miller zatańczy z Niną Tyrką. Wokalistkę Annę Wyszkoni zobaczymy u boku Jana Klimenta, a aktora Artura DziurmanaWalerij Żurawlewej. Podróżnik Jasiek Mela zawiruje z Magdaleną Szoszyńską – Michno, a wokalistka Honorata Skarbek pojawi się na parkiecie obok kolejnej nowej tanecznej twarzy w programie - Kamila Kuroczko. Kolejną szansę na końcowy sukces będzie miał Rafał Maserak, który, znów zatańczy z blondynką, tym razem – Marceliną Zawadzką, Miss Polonia 2011. Na parkiecie pojawi się aktorka Marta Wierzbicka z innym tanecznym weteranem Łukaszem Czarneckim. Aktorka Joanna Orleańska wystąpi w parze z Przemysławem Modrzyńskim, a aktor Michał Koterski zatańczy z Janją Lesar. Ostatnie dwie pary "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" stworzą Rafał Maślak – Mister Polski 2014 i tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska oraz aktor Mateusz Banasiuk i tancerka Hanna Żudziewicz.Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino


Gwiazdy oceni jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlovic, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. A show poprowadzi sprawdzony duet: Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz.

Foto: K.Opaliński/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający