Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ELIMINACJE ME 2016: GIBRALTAR - POLSKA W POLSACIE I POLSACIE SPORT (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Gibraltar debiutuje w kwalifikacjach kontynentalnego czempionatu. To najmłodszy, 54. członek UEFA, który został przyjęty do tych struktur w maju ubiegłego roku. Jak poradzi sobie reprezentacja Polski w piłce nożnej inaugurująca eliminacje Mistrzostw Europy 2016 właśnie z tym przeciwnikiem? Spotkania eliminacyjne drużyn do Euro 2016 na sportowych antenach Polsatu, mecz Gibraltar - Polska 7 września o godz. 20:45 w Polsacie i Polsacie Sport.


Polscy piłkarze z tym przeciwnikiem nie mieli jeszcze okazji się spotykać. Na przełomie maja i czerwca Gibraltar rozegrał dwa spotkania towarzyskie, pokonując w Faro, na obiekcie Euro 2004, Maltę 1:0 (bramka Kyle'a Casciaro) i remisując w Tallinnie z Estonią 1:1 (gol Jake'a Goslinga). Wcześniej przegrał u siebie z Estonią 0:2 i z Wyspami Owczymi 1:4.

Na międzynarodowej arenie Gibraltar oficjalnie zadebiutował 19 listopada 2013 roku meczem ze Słowacją, który zakończył się bezbramkowym remisem.

Reprezentacja bez Piszczka ...

Dolegliwości, których powodem było naciągnięcie mięśnia półścięgnistego uda i podrażnienie nerwu kulszowego, zdecydowanie się zmniejszyły w wyniku terapii zastosowanej podczas zgrupowania, lecz nie pozwalają one na maksymalny bezbolesny wysiłek. Główną przyczyną absencji w meczu z Gibraltarem jest obawa, że problemy z mięśniem powróciłyby, a w chwili obecnej do całkowitego wyleczenia brakuje niewiele.

Na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej odpowiadali II trener Reprezentacji Polski Bogdan Zając oraz piłkarze: Łukasz Szukała, Thiago Cionek, Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak.
Transmisja spotkania Gibraltar - Polska w Polsacie/HD i Polsacie Sport/HD:
- studio - od godz. 20:05
- mecz - godz. 20:45
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający