Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: "TANIEC Z GWIAZDAMI" 3,3 MLN, "TWOJA TWARZ..." 2,3 MLN WIDZÓWDrukuj

Polsat (HD)
Świetny start zanotowały oba przebojowe programy rozrywkowe Telewizji Polsat. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zgromadził przed telewizorami średnio 3 mln 319 tys. widzów. Podczas tanecznych popisów gwiazd Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych zbierając niemal co czwartego widza w grupie 4+ (23,36% SHR) i co piątego w grupie 16-49 (19,20% SHR).


Jeszcze wyższe udziały odpowiednio - 24,21% SHR (4+) i 22,76% SHR (16-49) zabrał sobotni premierowy odcinek wyjątkowego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Program oglądało średnio niemal 2 mln 350 tys. widzów, zapewniając stacji pozycję lidera zarówno w grupie wszystkich badanych 4+, jak i w grupie komercyjnej 16-49. W trakcie nadawania show Polsat pozostawił całą konkurencję daleko w tyle. W obu grupach badanych, drugi w kolejności TVN, miał udziały ponad dwukrotnie niższe.

Z tanecznym show pożegnała się młoda aktorka Marta Wierzbicka i tancerz Łukasz Czarnecki, natomiast pierwszy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrała Joanna Liszowska.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający