Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"HIP HIP I HURRA" - POLSKA NOWOŚĆ W POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
W październiku Polsat JimJam zaprosi widzów do odkrywania świata przyrody, dzięki polskiemu serialowi animowanemu "Hip Hip i Hurra". Bajka łączy w sobie wątki komediowe, detektywistyczne i elementy edukacyjne. Główni bohaterowie – hipopotam Hip-Hip i łasica Hurra – w każdym odcinku prowadzą emocjonujące śledztwo, a zagadki, które rozwiązują, dotyczą środowiska oraz zjawisk naturalnych.

Prowadzone przez sympatyczne zwierzątka sprawy dostarczą także dreszczyku emocji – Hip-Hip i Hurra będą bowiem musieli wyjaśnić przypadek zaginionej tęczy oraz gąsienicy, która, jak się okaże, wcale nie zniknęła, a przemieniła się w pięknego motyla! W serialu będziemy także świadkami śledztwa w sprawie skradzionej piłki ośmiornicy – czy złodziejką okaże się gorylica, której ostatnio zaokrąglił się brzuszek? Ponadto poszukamy z detektywem i jego małym asystentem części "nadgryzionego" księżyca, o który niepokoi się wilk, a także sprawdzimy jaki był powód zwolnienia pawia z ptasiej opery. Hip-Hip i Hurra zawsze mają pełne ręce roboty.

"Celem serialu Hip Hip i Hurra jest zwrócenie uwagi dzieci na świat przyrody, w której dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Każdy może zostać detektywem prowadzącym własne, fascynujące śledztwo. Wystarczy się rozejrzeć, a nawet „zwykły” dzień może stać się niezwykłą przygodą! Serial może być dla dzieci początkiem wielkiej przyrodniczej pasji." – podkreśla Elżbieta Wąsik, twórczyni serialu.

W świecie Hip-Hipa i Hurry wszystkie zwierzęta są tak samo ważne, a każde z nich ma swój odmienny, niepowtarzalny charakter. W tej bajkowej rzeczywistości hipopotam może zakochać się w artystycznie uzdolnionej żyrafie, a stonoga jest równie poważnie traktowana jak inne, dużo większe gatunki. Dzięki temu w subtelny sposób dzieci zachęcane są do pozytywnych postaw i tolerancji oraz wspomagany jest ich rozwój społeczny.

Polsat JimJam zaprasza w październiku do oglądania serialu animowanego "Hip Hip i Hurra" w dni powszednie o godz. 10:55, 16:40 i 19:40 oraz weekendy o godz. 10:55 i 19:40.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający