Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT USUNĄŁ TVR HD Z LISTY I TRANSPONDERA (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat usunął z oficjalnej listy kanałów stację TVR HD. Dotąd rolniczy kanał meldował się na pozycjach 170 i 194. Stacja nie wyszukuje się również na satelicie, co by mogło sugerować, że jego przekaz został wyłączony. Warto przypomnieć, że od kilku tygodni TVR HD nie nadawał swojego programu za pośrednictwem satelity, tylko emitował planszę, która informowała o tym fakcie.

Pod koniec sierpnia br., Eliza Niemirska, dyrektor marketingu i PR telewizji TVR HD zapewniała serwis cyfrowypolsatnews.pl, że nadawca cały czas pracuje nad przywróceniem dosyłu satelitarnego.

TVR HD znajdował się na transponderze Cyfrowego Polsatu.

Aktualizacja: W rozmowie z nami, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu Olga Zomer ujawniła, że współpraca z nadawcą kanału została zakończona. Powodów jednak nie zdradziła.

Parametry:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; (DVB-S2/8PSK).
#1 | Midrach dnia 10.09.14 17:54
Czyli rozumiem ,że można rozwiązać umowę bezkarnie bo wina leży po stronie cyfrowego Polsatu. Oczywiście jeżeli wymieniony kanał był w wykazie na umowie
#2 | Kamil dnia 10.09.14 18:03
TVR HD nie wchodzi w skład żadnego pakietu i nie można rozwiązać umowy . Szeroki uśmiech
#3 | Grzegorz Stapinski dnia 10.09.14 18:07
No i TVR HD już Dziękuję odszedł do lamusa

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający