Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NOWE PAKIETY INTERNETOWE "NON STOP"Drukuj

Plus
Sieć komórkowa Plus zmienia ofertę pakietów internetowych dostępnych w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix oraz Plus na kartę. Główne zmiany polegają na oferowaniu klientom wyłącznie pakietów internetowych Non Stop, czyli takich, w których po wykorzystaniu limitu danych może spaść prędkość transferu, ale użytkownicy mogą dalej bez dodatkowych kosztów korzystać z internetu na terenie Polski.

Dodatkowo do istniejącej gamy pakietów zostaną wprowadzone dwa nowe - z opłatą miesięczną 7 zł z VAT i 9 zł z VAT. Dzięki nim klient Plusa będzie mógł wybrać pakiet odpowiedni do swoich potrzeb, w zależności od intensywności i częstotliwości korzystania z internetu.

Aktywacji pakietów można dokonać zarówno poprzez wysłanie SMSa lub, w przypadku telefonów na kartę, wpisanie krótkiego kodu, jak również poprzez stronę Plus Online Link
O wykorzystaniu przysługującego limitu danych każdy użytkownik jest powiadamiany przez operatora automatycznie za pomocą SMSa.

Pełną prędkość w pakiecie można w dowolnym momencie przywrócić poprzez dokupienie jednego z pakietów Plus Internet extra (w przypadku ofert Plus Abonament i Plus Firma) lub przez wyłączenie i ponowne włączenie pakietu (w przypadku ofert Plus Mix i Plus na kartę).

źródło-Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający