Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WŁODARCZYK I KOŁODZIEJ NA JEDNEJ GALI W MOSKWIE. TRANSMISJA W PSDrukuj

Polsat Sport (HD)
Już 27 września Krzysztof Włodarczyk i Paweł Kołodziej wejdą do ringu w Moskwie, aby zmierzyć się z rosyjskimi pięściarzami o pasy mistrzowskie. "Diablo" powalczy z Griogorijem Drozdem w obronie pasa WBC, a Paweł Kołodziej spróbuje odebrać tytuł WBA Denisowi Lebiediewowi. Transmisja z gali w Polsacie Sport.


W rosyjskiej stolicy dojdzie do wydarzenia historycznego. Dwóch polskich pięściarzy na jednej gali powalczy o tytuły mistrzów świata w wadze junior ciężkiej. Krzysztof Włodarczyk po raz siódmy będzie bronił posiadanego pasa federacji WBC. "Diablo" tytuł zdobył w roku 2010 i od tamtej pory mierzył się m.in. z Francisco Palaciosem, Giacobbe Fragomenim czy Rachimem Czachkijewem. 27 września zadanie będzie równie ciężkie, bo jego rywalem będzie Grigorij Drozd.

Rosjanin w swojej karierze stoczył 38 pojedynków, a przegrał tylko raz i to bardzo dawno. W 2006 roku musiał uznać wyższość Firata Arslana. W zeszłym roku pokonał przez nokaut techniczny innego z Polaków, Mateusza Masternaka i tym sammym odebrał mu pas Mistrza Europy. W pierwszej obronie tytułu w marcu 2014 roku pokonał w pierwszej rundzie Francuza Jeremy'ego Ouanne.

Pawła Kołodzieja czeka równie trudne zadanie. Do przeciwnego narożnika wejdzie Denis Lebiediew, czyli obecny mistrz świata organizacji WBA. Rosjanin w 27 walkach przegrał tylko dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2010 roku w walce o pas WBO z Marco Huckiem przez decyzję, ale werdykt budził wątpliwości wielu ekspertów pięściarskich. Po drugiej porażce z Guilermo Jonesem z 2013 roku stracił tylko tytuł WBA. Po walce okazało się, że Panamczyk znajdował się pod wpływem środków dopingujących i pas wrócił do Rosjanina.

Gala w Rosji zapowiada się naprawdę emocjonująco i kibice szermierki na pięści nie mogą przegapić historycznego wydarzenia. Transmisja z gali w Moskwie 27 września tylko w Polsacie Sport/HD.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający