Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REWELACYJNE WYNIKI WEEKENDOWYCH SHOW POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Piątkowy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przyciągnął przed telewizory ponad 3,5 miliona widzów. Dało to Telewizji Polsat pozycję lidera wśród wszystkich oglądających, w trakcie emisji programu. Z kolei sobotni, muzyczny show "Twoja twarz brzmi znajomo" prezentujący niesamowite metamorfozy gwiazd również zanotował świetny wynik.


Program obejrzało ponad 2,8 miliona widzów, co dało stacji zwycięską pozycję w trakcie jego nadawania spośród wszystkich stacji telewizyjnych.

Bardzo dobry wynik osiągnął też show "Tylko muzyka. Must be the music", który obejrzało w tę niedzielę blisko 2,6 miliona widzów. Przed telewizorami zasiadło prawie 350 tysięcy więcej widzów względem poprzedniego odcinka, co zapewniło stacji pozycję lidera w czasie jego nadawania w grupie komercyjnej 16-49.

To był niesamowity odcinek "Tańca z gwiazdami". Decyzją widzów z marzeniami o Kryształowej Kuli w pożegnała się Joanna Orleańska, a dwie najlepsze według jury i widzów gwiazdy: Anna Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz, utworzyły dwie grupy, których rywalizację, prócz tańców indywidualnych, będziemy oglądać już w kolejnym odcinku, w najbliższy piątek.

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" po głosowaniu jury na prowadzeniu znalazła się Joanna Liszowska za mistrzowską kreację Stana Borysa. Jednak punkty przyznawane przez uczestników przewróciły tabelę do góry nogami. Program wygrał Kuba Molęda. Swoją nagrodę – czek na 10 tysięcy złotych przekazał kilkumiesięcznej Poli, która czeka na operację serca. Polę można wesprzeć również, biorąc udział w licytacji sukni Barbary Melzer, czyli Cyndi Lauper.
#1 | Prokop dnia 01.10.14 18:29
TTBZ wkręciło mnie totalnie. Nie odpuszczam żadnego odcinka - świetna zabawa i kawał ciężkiej pracy, warsztatu uczestników. Jeden z najlepszych show Polsatu jak dla mnie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający