Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS: "PREMIERZY" O NOWEJ PORZE I Z NOWEGO STUDIA (foto)Drukuj

Polsat News (HD)
Polsat News od jesieni zmienił porę emisji publicystycznego programu "Premierzy". Otóż obecnie ukazuje się on w piątki o godzinie 19:30, a nie jak poprzednio w soboty. Program nadawany jest z nowego, zewnętrznego studia (wcześniej było to studio Polsat News).

Dorota Gawryluk w programie "Premierzy"


"Premierzy" to cotygodniowy program na antenie Polsat News, w którym byli premierzy RP podsumowują najważniejsze wydarzenia tygodnia. Program jest emitowany na żywo ze specjalnego studia z udziałem publiczności i ekspertów. W roli gospodarzy występują Dorota Gawryluk oraz Jarosław Gugała. "Premierzy" spotykają się w Polsat News co piątek o godz. 19:30.

Tylko w tym programie, komentarz do najważniejszych wydarzeń interesujących Polaków, przekazują goście największego kalibru, czyli osoby które zajmowały urząd Prezesa Rady Ministrów. W programie możemy zobaczyć m.in. Leszka Millera, Jana Krzysztofa Bieleckiego i Waldemara Pawlaka. Premierzy podsumowują nie tylko bieżące wydarzenia, ale zajmują się również wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami politycznymi, społecznymi oraz gospodarczymi z kraju i ze świata.

Pierwsze wydanie zostało nadane 6 kwietnia 2013 roku o godz. 19:30.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający