Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PIELĘGNIARKI" WCIĄŻ Z WYSOKĄ WIDOWNIĄDrukuj

Polsat (HD)
Serial "Pielęgniarki" - nowość i hit wiosennej ramówki Polsatu, jesienią także utrzymuje pozycję lidera pasma. W czasie emisji serialu stacja plasuje się na pierwszym miejscu. W czwartym tygodniu nadawania "Pielęgniarki" przyciągnęły nawet milion widzów.


22 września, 800 tys. widzów śledziło szpitalne losy pielęgniarek (o godz. 12:56 był to aż milion), przy udziale w grupie rozliczeniowej stacji ponad 22%. Premierowe odcinki kolejnych historii "Pielęgniarek" gromadzą średnio ponad pół miliona widzów, a oglądalność rośnie (w czwartym tygodniu przekroczyły 700 tys.). Największa konkurencja, nowość jednej ze stacji wielkiej czwórki, emitowana w gromadzącym większą widownię paśmie popołudniowym, przyciągnęła w pierwszym tygodniu 35% widzów mniej, a serial o lekarzach, pokazywany od lat w TVP2, osiągnął ich mniej o połowę.

Także w grupie komercyjnej serial wygrywa z konkurencją. W czasie emisji "Pielęgniarek" stacja plasuje się na pierwszej pozycji. Produkcja pokonuje (niewielką przewagą, ale jednak) rywali w grupach miejskich.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający