Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DISNEY XD W OTWARTYM OKNIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 1 do 31 października br. abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują dostęp do kanału Disney XD w ramach otwartego okna. Akcja związana jest z premierą serialu "Star Wars Rebelianci", który przeniesie widzów w świat legendarnej sagi "Gwiezdnych wojen".

Dodatkowo w IPLI pojawią się materiały specjalne serialu, a od 5 października dwa pierwsze odcinki serii, które abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać bezpłatnie. W ramach promocji akcji zorganizowane będą też dodatkowe atrakcje – w centrach handlowych w wybranych miastach Polski będzie można wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Już od 1 października klienci telewizji Cyfrowego Polsatu posiadający minimalnie pakiet Mini HD będą mogli cieszyć się dostępem do jednego z najbardziej popularnych kanałów dedykowanych dzieciom i młodzieży –Disney XD (pozycja 90 na liście kanałów). Dzięki temu, widzowie otrzymają niepowtarzalną możli-wość przeniesienia się w świat legendarnej sagi "Gwiezdnych wojen". Premiera telewizyjna serialu "Star Wars Rebelianci" odbędzie się w sobotę, 4 października o godzinie 9:30. Akcja serialu rozgrywa się między III i IV epizodem filmowej opowieści, w czasach, kiedy Imperium przejmuje kontrolę nad galaktyką, aby polować na ostatnich rycerzy Jedi.

Co więcej, w największej telewizji internetowej IPLA już od 1 października udostępnione zostaną zwiastuny i filmy wprowadzające w świat serialu "Star Wars Rebelianci", a od 5 października – tylko dla abonentów Cyfrowego Polsatu – bezpłatnie dwa jego pierwsze odcinki. Dodatkowo we wszystkie weekendy do 19 października, w centrach handlowych w wybranych miastach w Polsce, na specjalnie przygotowanych stoiskach Cyfrowego Polsatu oraz kanału Disney XD, fani "Gwiezdnych wojen" będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i wygrać oryginalne gadżety "Star Wars". W pierwszy weekend października br. (4-5.10) akcja będzie dostępna dla mieszkańców Krakowa, Tarnowa oraz Szczecina. W drugi weekend (11-12.10) z atrakcji będą mogły skorzystać osoby zamieszkujące Gdańsk, Bytom i Opole. Ostatni weekend promocyjny (18-19.10) odbędzie się w Poznaniu, Białymstoku oraz w Warszawie.

Disney XD jest kanałem kierowanym głównie do chłopców w wieku od 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Kanał ten prezentuje fascynującą mieszankę programów aktorskich oraz seriali animowanych.

Kanał Disney XD jest nieustannie jednym z najpopularniejszych kanałów dedykowanych dzieciom i młodzieży. W jego ofercie znajdują się seriale komediowe takie jak "Z kopyta" czy "Szczury laboratoryjne", animacje "Fineasz i Ferb" czy "Pokemon" oraz produkcje ze stajni Marvela, w tym "Avengers", "Iron Man" oraz "Spider-Man". Disney XD jest również domem "Star Wars" - gwiezdnej sagi od LucasFilm.
#1 | Prokop dnia 01.10.14 18:18
CP po raz kolejny udostępnia dla wszystkich abonentów kanał w otwartym oknie. I nie tak po prostu a oczywiście w związku z premierą serialową.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający