Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS Z PROMOCJĄ DLA KLIENTÓW PRZENOSZĄCYCH NUMER DO TEJ SIECIDrukuj

Plus
Trwa specjalna promocja Plusa – klienci, którzy przeniosą swój numer do tej sieci otrzymają aż 6 miesięcy abonamentu gratis, a dodatkowo konsolę Play Station 3 aż o 639 zł taniej niż dotychczas. Promocja dostępna jest tylko w sklepie internetowym na plus.pl i jest adresowana do klientów posiadających umowę abonamentową lub mix w innej sieci.

Za przeniesienie swojego numeru do sieci Plus otrzymają oni 100% upustu na abonament przez 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych. Dodatkowo mogą też otrzymać super konsolę Play Station 3 z dwoma grami Gran Turismo 6 g i Sport Champions 2 oraz zestawem Move Starter Pack. Konsola PS3 umożliwia nie tylko gry, w tym również online, ale także oglądanie filmów na Blu-Ray i DVD, słuchanie muzyki czy oglądanie zdjęć w sieci lokalnej lub z nośnika USB.

Konsola Play Station 3 dostępna jest już za 3 zł w abonamencie za 59,99 zł miesięcznie i umowie podpisanej na 24 miesiące. W ramach abonamentu klient otrzymuje minuty wymienne na SMS i pakiet danych w wysokości 600 min/600 SMS/3 GB oraz nielimitowane rozmowy w Plusie. Opłata aktywacyjna w sklepie internetowym wynosi 0 zł.

Szczegóły oferty są dostępne pod tym linkiem.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający