Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS NOMINOWANY DO EUTELSAT TV AWARDS 2014Drukuj

Polsat News (HD)
Kanał informacyjny Polsat News został nominowany do międzynarodowej nagrody Eutelsat TV Awards 2014. Dyrektorem stacji jest Henryk Sobierajski. Polsat News nadaje od 6 lat. W tym roku jury Eutelsat TV Awards zwracało uwagę na umacnianie i rozwijanie relacji kanałów telewizyjnych z widzami. Obrady jury odbyły się w Paryżu, w dniach 26-27 września.

Jury składające się ze specjalistów z branży, pod przewodnictwem Duilio Giammaria, wielokrotnie nagradzanego dziennikarza RAI, oceniło jakość, innowacyjność i kreatywność ponad 100 kanałów z 20 krajów.

Konkurs Eutelsat TV Awards, organizowany już po raz 17. to unikatowe wydarzenie, które identyfikuje i wyróżnia doskonałość w przekazie satelitarnym. Zwycięskie kanały, w każdej z 9 kategorii, zostaną uhonorowane na uroczystej gali, która odbędzie się 28 listopada w Rzymie.

Wszystkie kanały biorące udział w Eutelsat TV Awards mogą ubiegać się o Nagrodę Publiczności. Otrzyma ją ten kanał, który zdobędzie najwięcej głosów widzów. Głosowanie potrwa do końca października. Swoje głosy na ulubiony program telewizyjny będzie można oddawać na stronach www.broadbandtvnews.com i www.millecanali.it.
#1 | Prokop dnia 04.10.14 14:13
Nominacja jak najbardziej słuszna. Polsat News wg mnie jest obiektywną, rzetelną stacją informacyjną bez politycznych gierek. Informacja przede wszystkim.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający