Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

CYFROWY POLSAT ODKODUJE HBO HD. PREMIERA SERIALU "WATAHA" (zwiastun)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat, największa w Polsce platforma satelitarna, udostępni dla abonentów kanał HBO HD w ramach otwartego okna w dniach 11-12 października, w związku z promocją serialu "Wataha" (premiera 12 października).


Polski serial produkcji HBO. Sześcioodcinkowa produkcja sensacyjna, której akcja dzieje się w Bieszczadach w środowisku strażników granicznych.

W zamachu bombowym giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura.

Akcja dzieje się w Bieszczadach - miejscu magicznym, ale i niebezpiecznym. Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki, broń; dla pieniędzy, zysku, a czasem dla szansy na lepsze życie. Każdy ze strażników granicznych ślubuje stać na straży suwerenności i nienaruszalności granic państwa, dbać o jego interesy i bezpieczeństwo jego obywateli.

Serial "Wataha" wyreżyserowali Michał Gazda i Kasia Adamik. W produkcji występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Augustynek, za muzykę Łukasz Targosz. W serialu wykorzystano również utwory bieszczadzkiego zespołu "Tołhaje". Producentem wykonawczym jest ATM Grupa - Artur Kowalewski. Producentem serialu ze strony HBO Polska jest Izabela Łopuch. Producent nadzorujący HBO Europe - Antony Root.
Pierwszy odcinek "Watahy" dostępny od 12 października przez 30 dni w HBO GO, internetowym serwisie wideo na żądanie. Przypomnijmy, że aplikacja HBO GO dostępna jest także na dekoderach produkcji Cyfrowego Polsatu.
#1 | Baldur dnia 15.10.14 20:46
Serial bardzo dobry i dzięki polsatowi miałem możliwość oglądnięcia go, choć nie nigdy nie byłem fanem HBO, ale z tego co widzę to jego seriale są całkiem niezłe.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający