Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT ODKODUJE HBO HD. PREMIERA SERIALU "WATAHA" (zwiastun)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat, największa w Polsce platforma satelitarna, udostępni dla abonentów kanał HBO HD w ramach otwartego okna w dniach 11-12 października, w związku z promocją serialu "Wataha" (premiera 12 października).


Polski serial produkcji HBO. Sześcioodcinkowa produkcja sensacyjna, której akcja dzieje się w Bieszczadach w środowisku strażników granicznych.

W zamachu bombowym giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura.

Akcja dzieje się w Bieszczadach - miejscu magicznym, ale i niebezpiecznym. Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki, broń; dla pieniędzy, zysku, a czasem dla szansy na lepsze życie. Każdy ze strażników granicznych ślubuje stać na straży suwerenności i nienaruszalności granic państwa, dbać o jego interesy i bezpieczeństwo jego obywateli.

Serial "Wataha" wyreżyserowali Michał Gazda i Kasia Adamik. W produkcji występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Augustynek, za muzykę Łukasz Targosz. W serialu wykorzystano również utwory bieszczadzkiego zespołu "Tołhaje". Producentem wykonawczym jest ATM Grupa - Artur Kowalewski. Producentem serialu ze strony HBO Polska jest Izabela Łopuch. Producent nadzorujący HBO Europe - Antony Root.
Pierwszy odcinek "Watahy" dostępny od 12 października przez 30 dni w HBO GO, internetowym serwisie wideo na żądanie. Przypomnijmy, że aplikacja HBO GO dostępna jest także na dekoderach produkcji Cyfrowego Polsatu.
#1 | Baldur dnia 15.10.14 20:46
Serial bardzo dobry i dzięki polsatowi miałem możliwość oglądnięcia go, choć nie nigdy nie byłem fanem HBO, ale z tego co widzę to jego seriale są całkiem niezłe.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający