Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PRZYGODY OSKARA BALONIARZA" W POLSAT JIMJAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
W listopadzie Polsat JimJam zabierze swoich widzów w podróż prawdziwym balonem. Dzięki podniebnym podróżom, maluchy wraz z ośmioletnim pilotem statku powietrznego - Oskarem i jego nietypowym przyjacielem - kaktusem o imieniu Kolec, poznają różnorodne zwierzęta. Wspólne odkrywanie przyrody z sympatycznymi bohaterami serialu "Przygody Oskara Baloniarza" dostarczy maluchom potrzebnej wiedzy i świetnej zabawy.

W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się jak żyją różne gatunki zwierząt, jak funkcjonują, i jak działają w ekosystemie.

Oskar i Kolec

Już pierwszy odcinek programu dostarczy dzieciom porcji wrażeń, gdyż dzielne obieżyświaty będą awaryjnie lądować w lesie, na terenie Polski. Ich balon utknie pod wodą przykryty zwalonym drzewem, uniemożliwiając jednocześnie wydostanie się małym bobrom, zamieszkującym tamtejsze okolice. Oskar i Kolec wraz z tatą bobrem zdołają jednak pomóc maluchom i początkowo niefortunna sytuacja znajdzie swój szczęśliwy finał. W kolejnym odcinku chłopiec i jego kolczasty kompan natrafią podczas nocnej wycieczki po lesie na pewien szczególny typ sowy – płomykówkę zwyczajną. Ptak, wzięty początkowo za ducha, okaże się sympatycznym Olkiem, który podzieli się z nowymi przyjaciółmi swoim problemem.

Bohaterowie serii pomogą także w odnalezieniu zaginionej podczas burzy śnieżnej żony pana pingwina, naprawią zniszczony dach w siedlisku nietoperzy, spróbują zastąpić bąkojada uwalniającego nosorożce od natarczywych owadów, a także będą mieć oko na 66 świeżo wyklutych dzieci krokodylicy Lili. Dzięki programowi dzieci dowiedzą się także ciekawostek na temat orangutanów, surykatek, słoni, łosi, leniwców i wielu innych gatunków pochodzących z różnych kontynentów.

"Przygody Oskara Baloniarza" to wspaniała rozrywka dla dzieci w wieku przedszkolnym, wspomagająca rozwój ich wiedzy na temat otaczającego świata oraz jego mieszkańców.

Polsat JimJam zaprasza w listopadzie do oglądania serialu animowanego "Przygody Oskara Baloniarza": 1 i 2 listopada oraz we wszystkie dni powszednie o 09:00, 12:40 i 16:25, w soboty o 09:00, 14:40-15:40 i 19:15, a w niedziele o 09:00, 12:10-13:10 i 19:15.


Foto: Polsat JimJam
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający