Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

7,4 MLN WIDZÓW WIDZIAŁO WYGRANĄ POLAKÓW Z NIEMCAMI W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Sobotni, wygrany pojedynek Polaków w ramach eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy z Niemcami w Polsacie i Polsacie Sport śledziło średnio 7 mln 386 tys. widzów. Na otwartej antenie mecz zgromadził średnio 6 mln 388 tys. widzów, a niemal milion widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. Łącznie na obu antenach mecz oglądał, co drugi widz – 48,09% SHR w grupie 4+ i 51,27% SHR w grupie 16-49.

Telewizja Polsat w trakcie jego nadawania była liderem w obu grupach audytoryjnych osiągając 41,59% SHR wśród wszystkich badanych i 44,59% SHR w grupie komercyjnej. Polsat Sport miał 6,5% SHR udziału w grupie 4+ i 6,68% SHR w grupie 16-49. Najbardziej emocjonujące minuty spotkania i drugą bramkę dla Polski na obu antenach oglądało niemal 9,7 mln kibiców, a udziały w grupie 4+ sięgnęły 67,5%, co oznacza, że mecz oglądało wówczas 2/3 telewizyjnej widowni. Całkowity zasięg pojedynku to 13 mln Polaków, którzy choć przez minutę oglądali transmisję meczu Polska – Niemcy.

Szczęśliwe dla Polaków spotkanie ze Stadionu Narodowego komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio: Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk.

Kolejny mecz eliminacyjny reprezentacja Polski rozegra już w najbliższy wtorek. Rywalem biało- czerwonych na Stadionie Narodowym w Warszawie będą Szkoci. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 18:00, Polsat rozpocznie relację z meczu godzinie 20:20.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający