Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

AVOCADO: WYJĄTKOWA USŁUGA BANKOWA TYLKO DLA KLIENTÓW PLUSADrukuj

Plus
Od dziś można korzystać z prostej i wygodnej usługi bankowej i jeszcze mieć za to niższe rachunki za telefon. Avocado to specjalne konto Banku Zachodniego WBK z wydaną do niego kartą i usługami bankowości elektronicznej, które można założyć w większości placówek sieci Plus.

Avocado jest ofertą konta bankowego prowadzonego przez Bank Zachodni WBK z wydaną do niego kartą oraz usługami bankowości elektronicznej, skierowaną specjalnie do klientów indywidualnych sieci Plus.

Usługa ma dedykowaną aplikację mobile banking, dostępną aż na pięć systemów operacyjnych: iOS (iPhone), Blackberry, Android, Windows Mobile, Symbian oraz wersję przeglądarkową dopasowaną do użytkowników internetu w telefonie. Klienci Plusa korzystający z m-bankingu Avocado będą zwolnieni z opłat za transfer danych.

Konto nawet za 0 zł

Do konta Avocado dodawana jest karta płatnicza VISA, pozwalająca na wypłaty bankomatowe, płatności zbliżeniowe oraz na bezpieczne transakcje w Internecie. Konto Avocado to:

*0 zł za prowadzenie rachunku przy wpływach miesięcznych w wysokości minimum 1000 zł,
*0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
*0 zł za przelewy realizowane przez bankowość elektroniczną i za pomocą m-bankingu,
*0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach na koncie,
*0 zł za korzystanie z karty przy wartości transakcji bezgotówkowych miesięcznie na poziomie minimum 500 zł.

Bonusy dla klientów sieci Plus

Klienci Plusa będą mieli specjalne korzyści wynikające z jednoczesnego korzystania z usług telekomunikacyjnych operatora oraz usług bankowych Avocado:

*50% na konto to bonus przeznaczony dla klientów, którzy podpiszą nową lub przedłużą dotychczasową umowę z Plusem (abonament, mix, internet) i jednocześnie zdecydują się na Avocado. Przez pierwsze 6 miesięcy nowego kontraktu będzie następował zwrot połowy abonamentu lub doładowania w Plusie, a pieniądze będą przelewane na konto Avocado klienta. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 60 zł, jedynym warunkiem są miesięczne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

*Natomiast Bonus z karty przeznaczony jest dla klientów będących w trakcie umowy z Plusem lub korzystających z oferty Plus na kartę. Kwota w wysokości 2% wydatków kartą Avocado (nawet 500 zł miesięcznie) będzie przeliczana na rabat na fakturę Plusa (umowa abonamentowa) lub dodatkowe doładowanie usług prepaid (Plus na kartę, mix).

Przelewy i wypłaty SMS

Obecnie trwają prace nad nowymi funkcjonalnościami, które jeszcze bardziej powiążą usługi finansowe z telefonem komórkowym. Usługą taką jest możliwość przelewów i wypłat za pomocą SMS. Pozwoli to na wypłatę z bankomatów sieci Banku Zachodniego WBK pieniędzy z konta Avocado bez użycia tradycyjnej plastikowej karty płatniczej, a jedynie za pomocą telefonu komórkowego.

Będzie możliwe również przelanie środków z konta Avocado na rachunek przypisany do numeru telefonu. Przelew będzie się odbywał za pomocą SMSa bez konieczności logowania do aplikacji m-bankingowej w telefonie. Odbiorca przelewu nie musi być właścicielem konta Avocado, nie musi też być klientem sieci Plus. Otrzymane SMSem pieniądze będzie można wypłacić z bankomatów BZ WBK także za pomocą SMSa. W internetowym serwisie Avocado powstaje również tymczasowe konto (tzw. portmonetka), na którym znajdą się przelane środki i można je będzie przelać na własne konto lub dokonać nimi płatności w Internecie.

źródło: Plus
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający