Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS WPROWADZA PLUSH MIXDrukuj

Plush
Od 20 października dostępny jest Plush Mix, czyli propozycja dla tych, dla których ważna jest bardzo dobra oferta bez limitów i ograniczeń, ale równie ważny jest smartfon w atrakcyjnej cenie. Teraz otrzymają oni rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz duże pakiety internetowe, a do tego smartfony w atrakcyjnej cenie i to nawet za 1 zł.


O marce Plush usłyszeliśmy ponad miesiąc temu, kiedy operator sieci Plus wprowadził ofertę "na kartę". Marka została bardzo dobrze odebrana wśród młodych ludzi i jest bliska ich wartościom. Jej hasłem przewodnim jest "bez konsekwencji", gdyż młodzi ludzie pragną w pełni i bez ograniczeń korzystać z życia i tego samego oczekują od otaczającej ich rzeczywistości.

Nowa oferta Plush Mix ma pomóc spełnić te oczekiwania. Jej konstrukcja opiera się usługach bez limitu, które dają młodym tak przez nich oczekiwaną swobodę. Jest te oferta bez konsekwencji, bo pozwala rozmawiać i SMS-ować ile się chce i z kim się chce we wszystkich sieciach, bez obaw o koszty. A do tego można otrzymać super smartfon LG F60 już za 1 zł.

Plush Mix – oferta bez limitów z telefonem

Młodzi chcą dziś mieć wszystko - poszukują nowoczesnych smartfonów rozpoznawalnych marek, a do tego chcą mieć zarówno nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, jak i Internet. Nowy oferta to propozycja właśnie dla nich, gdyż w Plush Mixie można otrzymać:
1. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet 1 GB Internetu w doładowaniu za 60 zł.
2. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w doładowaniu za 50 zł.
3. Same rozmowy w niższych doładowaniach za 30 i 40 zł.

Do tego zawsze za darmo jest mobilny Facebook i Instagram.

W każdej z ofert można znaleźć bardzo atrakcyjny smartfon już za 3 zł, a na przykład LG F60 w doładowaniu 50 zł w ofercie elastycznej nawet za 1 zł.

Plush Mix:Pakiety kontraktowe to kwota pobierana z każdego doładowania kontraktowego i wyższego, natomiast pakiety cykliczne to odnawiane cyklicznie niezależne od częstotliwości doładowań kontraktowych pakiety na 30 dni.


Plush Mix – bez konsekwencji dopasuj ofertę do swoich potrzeb

W Plush Mixie można bez konsekwencji dopasowywać ofertę do swoich potrzeb. Pakiety przyznawane w poszczególnych doładowaniach mogą być włączane i zmieniane, kiedy tylko się chce i jak się chce. W każdej chwili mogą również dokupić dowolny pakiet cykliczny na 30 dni.

Dla tych, którzy potrzebują Internetu do wyboru są:
* Pakiet 1 GB za 15 zł
* Pakiet 2 GB za 25 zł

Dla tych, którzy potrzebują SMS-ów jest:
*Pakiet SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 10 zł

Dla tych, którzy potrzebują połączeń stacjonarnych operator też coś ma:
*Pakiet 200 minut na stacjonarne za 5 zł

Nowa oferta Plush Mix dostępna jest w wariancie z kontraktem elastycznym jak i w wersji standardowej, przy czym w kontrakcie elastycznym dostępne są niższe ceny telefonów.

Plush Mix – także bez telefonu i dla przenoszących numer

Ci, którzy mają już telefon i nie potrzebują nowego, mogą wybrać ofertę bez telefonu. Otrzymają wtedy specjalny bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego, a sama umowa jest krótsza i wynosi tylko 18 doładowań.

Dodatkowo dla klientów przenoszących numer została przygotowana specjalną promocja, w ramach której otrzymują 50% extra do pierwszych 6 doładowań kontraktowych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający