Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 2,3 MLN WIDZÓW POŻEGNALNEGO KONCERTU BUDKI SUFLERADrukuj

Polsat (HD)
Pożegnalny koncert lubelskiej legendy rocka - zespołu Budka Suflera na antenie Telewizji Polsat obejrzało średnio ponad 2,3 miliona widzów. Stacja w trakcie koncertu była liderem w obu grupach audytoryjnych, osiągając wynik 23,07% SHR w grupie wszystkich badanych 4+, oraz 19,14% SHR w grupie komercyjnej 16-49.

To było wspaniałe pożegnanie z zespołem, który przez cztery dekady był jednym z najważniejszych w Polsce, zdobył miłość fanów i ustanowił nigdy nie pobity rekord sprzedaży płyt. Budka Suflera schodzi ze sceny niepokonana. Ostatni telewizyjny koncert otworzyły dwa wielkie przeboje zespołu z dwóch różnych dekad. Najpierw usłyszeliśmy "Takie tango" z płyty "Nic nie boli tak jak życie", która sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy, a chwilę później zespół wykonał swój pierwszy wielki przebój - "Sen o dolinie", nagrany pierwotnie w lutym 1974 roku.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający