Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PONAD 2,3 MLN WIDZÓW POŻEGNALNEGO KONCERTU BUDKI SUFLERADrukuj

Polsat (HD)
Pożegnalny koncert lubelskiej legendy rocka - zespołu Budka Suflera na antenie Telewizji Polsat obejrzało średnio ponad 2,3 miliona widzów. Stacja w trakcie koncertu była liderem w obu grupach audytoryjnych, osiągając wynik 23,07% SHR w grupie wszystkich badanych 4+, oraz 19,14% SHR w grupie komercyjnej 16-49.

To było wspaniałe pożegnanie z zespołem, który przez cztery dekady był jednym z najważniejszych w Polsce, zdobył miłość fanów i ustanowił nigdy nie pobity rekord sprzedaży płyt. Budka Suflera schodzi ze sceny niepokonana. Ostatni telewizyjny koncert otworzyły dwa wielkie przeboje zespołu z dwóch różnych dekad. Najpierw usłyszeliśmy "Takie tango" z płyty "Nic nie boli tak jak życie", która sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy, a chwilę później zespół wykonał swój pierwszy wielki przebój - "Sen o dolinie", nagrany pierwotnie w lutym 1974 roku.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający