Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PRZYGODY HELLO KITTY I JEJ PRZYJACIÓŁ W NOWYM SERIALU POLSAT JIMJAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
Polsat JimJam przedstawia świat wesołej Kitty, który wypełnia przyjaźń, uprzejmość, kreatywność i mnóstwo radości. Dzieci wraz z bohaterami serialu animowanego "Hello Kitty – Leśny Zakątek" zbudują herbatnikowe miasteczko, spróbują złowić gwiazdki, a nawet wybiorą się na przejażdżkę samochodem zrobionym z kiwi i precelków. Premiera bajki 15 listopada.

Kolorowy jak cukierek, pachnący ciasteczkami i smakujący jak najlepszy czekoladowy muffinek - taki właśnie jest Leśny Zakątek, dom Hello Kitty i jej przyjaciół. W tej uroczej krainie tytułowa bohaterka wraz z piekarzem Cynamonkiem, akordeonistką Melodyjką, wynalazcą Pompompurinem i niegrzecznym pingwinkiem Marudkiem żyją sobie beztrosko, spędzając czas na zabawie, domowych porządkach i drobnych pracach w ogrodzie.

"Hello Kitty – Leśny Zakątek"

Dzięki bajce dzieci nauczą się jak samodzielnie wymyślić wciągające zabawy, bez wykorzystania nowoczesnych urządzeń. Zobaczą, że ze starego prześcieradła, lampki i papierowych wycinanek może powstać teatr cieni, ze sznurka i gałganków - strach na wróble, z cukierków i nitki wspaniałe naszyjniki, a z winogron mini kręgle. Wszystko to w rytm wpadającej w ucho piosenki oraz w towarzystwie dyskretnych przekazów edukacyjnych, dotyczących m.in. wybaczania, wspaniałomyślności i troski o innych.

"Hello Kitty – Leśny Zakątek" to program dla najmłodszych widzów Polsat JimJam. W serialu brak dialogów, a czynności wykonywane przez bohaterów komentuje narrator. Wersja ta powstała wyjątkowo trudną i wymagającą czasu techniką animacji poklatkowej.

Polsat JimJam zaprasza od 15 listopada do oglądania serialu animowanego "Hello Kitty – Leśny Zakątek" codziennie o 08:45 i 18:00, a w dni powszednie dodatkowo o 12:10. Ponadto wyemitowane zostaną maratony "Hello Kitty – Leśny Zakątek":
⦁ sobota, 22 i 29 listopada w godzinach 12:10 -13:10 (w te dni także pojedyncze odcinki o 08:45 i 18:00)
⦁ niedziela, 23 i 30 listopada w godz. 13:25 - 14:25 (w te dni także pojedyncze odcinki o 08:45 i 18:00)


Foto: Polsat JimJam
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający