Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RYJEK 2014 NA ŻYWO W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już dziś Telewizja Polsat przeprowadzi bezpośrednią transmisję z 19. edycji Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Koncert poprowadzi Kabaret Młodych Panów. Warto dodać, że podczas Ryjka 2014 zobaczymy Wojciecha Modesta Amaro, szefa "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchna" i przewodniczącego jury "Top Chef".

Amaro wystąpi wraz z Kabaretem Młodych Panów w jednym z ich skeczy i zagra…. siebie. "Zawita do restauracji prowadzonej przez kabareciarzy i niby na początku, nie rozpoznany, wzbudzi popłoch, pokazując swoje surowe jurorskie oblicze…." – opowiada menadżer Kabaretu Młodych Panów, Piotr Sobik.

"Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że znany Kabaret Młodych Panów cały swój skecz dedykował mojej osobie. Jeszcze większym było zaproszenie mnie do udziału w występie na scenie. Pomyślałem, ze to idealna okazja, aby przybliżyć widowni moją drugą twarz. Najbliżsi znają bardzo dobrze mój tzw." angielski humor', więc po przeczytaniu scenariusza bez wahania uznałem, że to będzie również i dla mnie niezła przygoda." - powiedział szef Amaro.

Oprócz Kabaretu Młodych Panów i Wojciecha Amaro na scenie widzowie zobaczą Kabaret Smile, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Jurki, Kabaret DNO, Kabaret Ciach, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2 oraz Pawła Dłużewskiego.

Ryjek to najważniejszy festiwal dla całej sceny kabaretowej w naszym kraju. Tylko na tej imprezie obowiązują ścisłe reguły prezentacji absolutnie premierowych skeczów. Artyści tworzą je na wskazane wcześniej tematy, a tegoroczne konkurencje to: "Gdzie diabeł mówi: dobranoc i pieprz rośnie", "Tego już za wiele", "Pamięć złotej ryby", "Takie mamy czasy", "Strzał w kolano", "Skecz bez tekstu albo bez sensu", "To się może przydać", "To mój ostatni raz".

XIX Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2014 na żywo w Polsacie. Początek o godz. 20:00.
#1 | Baldur dnia 26.10.14 18:57
Kabareton bardzo dobry. Polsat powinien częściej transmitować takie imprezy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający