Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNY REKORD OGLĄDALNOŚCI "PIELĘGNIAREK" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W piątek 24 października, w ósmym tygodniu nadawania, padł kolejny rekord serialu - udział w grupie komercyjnej wyniósł ponad 24%. "Pielęgniarki", nowość i hit wiosennej ramówki Polsatu, jesienią także utrzymują pozycję lidera pasma, a w czasie emisji stacja plasuje się na pierwszym miejscu.

"Pielęgniarki" od początku notują bardzo dobrą oglądalność, która rośnie w kolejnych tygodniach. Premierowe odcinki w ósmym tygodniu przekroczyły 772 tys. Pierwszy tydzień emisji kształtował się na poziomie ponad 588 tys. widzów. Także w grupie komercyjnej serial wygrywa z konkurencją. W czasie emisji "Pielęgniarek" stacja plasuje się na pierwszej pozycji. Produkcja pokonuje także rywali w grupach miejskich.

Zdjęcia do odcinków, które są obecnie emitowane w stacji, rozpoczęły się latem. Znów jest dużo emocji i wzruszeń. W życiu głównych bohaterek – pielęgniarek, które pokochali widzowie stacji, następują prawdziwe niespodzianki, równie pasjonujące jak historie pacjentów. Oprócz głównych bohaterek pojawiły się nowe postaci. Jedna z pielęgniarek spełni swoje marzenie o macierzyństwie poprzez adopcję, a druga będzie musiała poradzić sobie z nadmiernym zainteresowaniem ze strony lekarzy.

"Pielęgniarki" – emisja od poniedziałku do piątku, godz. 12:00 - Telewizja Polsat.


Informuje: ATM Grupa
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający