Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: FONFARA - NGUMBU W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Andrzej Fonfara wniósł na wagę 176 funtów (79,83 kg), a jego rywal Dodou Ngumbu 175,5 funta (79,61 kg) przed walką na gali Showtime w Chicago. Dla Polaka będzie to kolejna walka w drodze na sam szczyt kategorii półciężkiej. Transmisja z gali dziś w nocy w Polsacie Sport.


Andrzej Fonfara na ceremonii ważenia wyglądał na bardzo pewnego siebie i nie ma co się dziwić. Polak jest zdecydowanym faworytem sobotniego starcia i przemawiają za nim wszystkie pięściarskie aspekty. Fonfara ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne, atuty czysto techniczne też przemawiają za nim, a dodatkowo będzie walczył w Chicago, gdzie mieszka już od kilku lat.

Francuski rywal Fonfary jest doskonale znany polskiej publiczności. W 2011 roku walczył w kraju nad Wisłą dwukrotnie: przegrywając z Pawłem Głażewskim i pokonując Aleksego Kuziemskiego. Dla Ngumbu walka na gali Showtime to ogromna szansa by dobrze zaprezentować się szerszej publiczności, ale wydaje się, że tylko nadprzyrodzone siły mogą mu pomóc w odniesieniu wygranej z Fonfarą.

Transmisja z walki Andrzeja Fonfary z Doudou Ngumbu w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 02:00 w Polsacie Sport/HD.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający