Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS MIX: NIELIMITOWANE ROZMOWY, SMS-Y DO WSZYSTKICH I SMARTFONY ZA 1 ZŁDrukuj

Plus
Od jutra (04.11) będzie można korzystać z nowego Plus Mixa. To całkowicie odnowiona oferta z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz nowoczesnymi smartfonami za 1 zł. Plus Mix to kontrola wydatków. Płaci się tyle, za ile doładuje konto i w każdej chwili można zrealizować wszystkie doładowania.

Klient sam więc decyduje o długości kontraktu i może zakończyć umowę, kiedy tylko chce. A do wyboru ma jeszcze smartfony nawet za 1 zł.

Nowy Plus Mix – oferta bez limitów z telefonem

Dostępny od 4 listopada nowy Plus Mix to propozycja dla osób, dla których ważna jest zarówno oferta, jak i smartfon w atrakcyjnej cenie. Znajduje się w niej wszystko - nowoczesne smartfony rozpoznawalnych marek, a do tego nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz duże pakiety internetowe.

Nowy Plus Mix to:
* Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet 1 GB Internetu w doładowaniu 60 zł.
* Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w doładowaniu 50 zł.
* Same rozmowy w niższych doładowaniach 30 zł oraz 40 zł.

W każdej z ofert klienci mogą znaleźć atrakcyjny smartfon już za 1 zł, na przykład LG F60 w doładowaniu 50 zł w ofercie elastycznej. Oferta jest dostępna również w ramach programu smartDOM, a wówczas do każdego doładowania kontraktowego otrzymuje się 10 zł extra.


Oferta dostępna jest zarówno z kontraktem elastycznym jak i standardowym, przy czym w kontrakcie elastycznym niższe są ceny telefonów.

Klienci mogą także "bez konsekwencji" dopasowywać ofertę do swoich potrzeb. Pakiety przyznawane w poszczególnych doładowaniach mogą być włączane i zmieniane, kiedy chcą i jak chcą. W każdej chwili mogą również dokupić dowolny pakiet cykliczny na 30 dni.

1. Pakiety Internetowe:
* Pakiet 1 GB za 15 zł
* Pakiet 2 GB za 25 zł
* Facebook i Instagram za 5 zł

2. Pakiet SMS-ów:
* Pakiet SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 10 zł

3. Pakiety na rozmowy:
* Rozmowy bez limitu do Plusa za 10 zł
* Pakiet 200 minut na stacjonarne za 5 zł

Dodatkowo dla klientów przenoszących numer została przygotowana specjalną promocja, w ramach której otrzymują 50% extra do pierwszych 6 doładowań kontraktowych.

Klienci, którzy mają już telefon i nie potrzebują nowego, mogą wybrać ofertę bez telefonu, w ramach której otrzymają 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego, przez cały kontrakt. W przypadku umowy bez telefonu umowa jest także krótsza – tylko na 18 doładowań.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający