Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MACIEJ STEC Z POLSATU W ZARZĄDZIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Rada nadzorcza Cyfrowego Polsatu na posiedzeniu w dniu 4 listopada 2014 roku podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 4 listopada 2014 roku do składu zarządu Macieja Steca i powierzyła mu funkcję członka zarządu. Stec pełni obecnie funkcję członka zarządu Telewizji Polsat Sp. z o.o. oraz dyrektora sprzedaży i zakupów zagranicznych.

"Maciej Stec, dzięki znajomości rynku mediów i reklamy oraz potrzeb polskich konsumentów, w doskonały sposób łączy umiejętności kreacji treści oraz ich monetyzacji i jestem przekonany, że będzie stanowił istotne ogniwo Zarządu, przyczyniając się do efektywnej realizacji synergii w ramach obszarów mediów i telekomunikacji w Grupie Polsat" - powiedział Zygmunt Solorz-Żak, przewodniczący rady nadzorczej Cyfrowego Polsatu.

Maciej Stec ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z rynkiem telewizyjnym. Od 1998 roku pracował m.in. w domu mediowym OMD Poland Sp. z o.o. należącym do Omnicom Group, gdzie w latach 1998-2003 zajmował stanowisko dyrektora Brand & Media OMD. Od lutego 2003 do maja 2007 roku pełnił funkcję dyrektora zarządzającego biura reklamy Telewizji Polsat - Polsat Media SA (dzisiaj: Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. Sp.k.). Od maja 2007 jest członkiem zarządu Telewizji Polsat Sp. z o.o. oraz dyrektorem sprzedaży i zakupów zagranicznych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający