Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁ LOVE W CP PRZERWAŁ EMISJĘDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dość nieoczekiwanie, w dniu dzisiejszym wersja kanału LOVE, należąca do spółki Coralcove Limited i dostępna tylko w ofercie Cyfrowego Polsatu (druga wersja stacji od spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. obecna jest m.in. w UPC Polska) wstrzymała emisję - widnieje plansza z napisem "Program niedostępny z przyczyn niezależnych od Cyfrowego Polsatu".

Przypomnijmy, że cała sprawa rozpoczęła się od wyłączenia z Cyfrowego Polsatu kanału LOVE, co miało miejsce w listopadzie 2013 roku. Następnie kilka miesięcy później, w kwietniu br., stacja powróciła na listę operatora. Kilka godzin po tym fakcie, na profilu LOVE (1 Plus 1 Equals 10 Ltd.) pojawiło się oświadczenie, w którym nadawca poinformował, że Cyfrowy Polsat nadaje stację bezpodstawnie. Na ten komunikat odpowiedziała platforma. Jak się potem okazało, była to wersja kanału spółki Coralcove Limited. Następnie obaj nadawcy LOVE publikowali oświadczenia, w których spierali się o prawa do telewizji. Warto dodać, że jakiś czas temu, wersja kanału LOVE, którą mogliśmy do dziś oglądać w ofercie Cyfrowego Polsatu, straciła koncesję na nadawanie.

Parametry LOVE (poz. 102):
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).


LOVE to stacja telewizyjna nadająca głównie programy o tematyce ślubnej.
#1 | mikun8 dnia 06.11.14 20:23
No i super może bedzie wiecej miejsca na kanały HD a że piszą
"Program niedostępny z przyczyn niezależnych od Cyfrowego Polsatu" mało ważne Polsat już nie takie rzeczy pisał ......Brawosiemka
#2 | Normalny dnia 06.11.14 22:17
NARESZCIE !!!! Takie gnioty pokazywać! Może wreszcie ilość przejdzie w jakość? Chociaż jeden kanał, który zniknął wiosny nie czyni. Może jeszcze jakieś kanały Polsat usunie?
#3 | AR HD dnia 07.11.14 08:47
Cieszę się, bo cały czas leciało na tym kanale to samo. Może CP zastąpi go oryginalnym LOVE.
#4 | MEDIATOR dnia 07.11.14 11:14
I wrescie nie będzie kolejnego kanału powtórkowego
#5 | Midrach dnia 07.11.14 18:26
i jak zwykle CP wypiął się na abonentów wciskając kit że stacja nadawała promocyjnie . Nie długo to powiedzą ,że każdy kanał jest promocyjny i nie ponoszą odpowiedzialności za nadawanie i będą sobie osuwać co chcą a my dalej będziemy związani umowami ze złodziejami Solorza.
#6 | szawel dnia 08.11.14 21:54
to teraz druga wersje love albo puls 2 czy inne programyYahoo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający