Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

RUSZYŁA NOWA PROMOCJA - "BEZPIECZNA JESIEŃ Z PLUS BANKIEM"Drukuj

PlusBank
Plus Bank S.A. we współpracy z MasterCard przygotował promocję jesienną pod hasłem "Bezpieczna jesień z Plus Bankiem", której głównym celem jest propagowanie bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w zbliżającej się porze jesienno-zimowej. W związku z prowadzoną akcją, Plus Bank zaprasza do 17 listopada na Dni Otwarte do swoich Oddziałów oraz do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami, którymi są zestawy odblaskowe: plecaki, opaski i smycze.

Aby wziąć udział w konkursie należy skorzystać z atrakcyjnej oferty Plus Banku: otworzyć konto osobiste z kartą debetową MasterCard i wykonać do końca br. transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł lub uzyskać kredyt gotówkowy (szczególnie atrakcyjny z kontem). Plecaki i zestawy odblaskowe czekają na pierwszych 500 uczestników konkursu, którzy spełnią warunki Regulaminu dostępnego na plusbank.pl oraz w oddziałach Banku.

Konto Plus z kartą debetową MasterCard

Z Kontem Plus abonament w Plusie lub Cyfrowym Polsacie można obniżyć nawet do 0 zł lub otrzymać 100% dodatkowego doładowania w ofertach Plus Mix/Plus na Kartę. Za każde wydane w miesiącu rozliczeniowym 500 zł kartą debetową MasterCard, klient może obniżyć abonament o 5% lub otrzymać dodatkowe doładowanie.

Jesienny kredyt gotówkowy:
* kwota kredytu 24 000 zł,
* niskie oprocentowanie,
* szybka decyzja kredytowa,
* elastyczny okres kredytowania od 12 do 48 miesięcy.
#1 | Baldur dnia 12.11.14 12:39
Mając usługi w Plusie np. abo lub inne z od CP można mieć konto w Plusbanku za darmo. To ciekawe rozwiązanie i raczej przyszłościowe, gdzie korzystamy z wielu usług danego operatora.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający