Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RETRANSMISJA GALI POLSAT BOXING NIGHT W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport pokaże retransmisję z sobotniej gali Polsat Boxing Night "Chwila Prawdy". W walce wieczoru zmierzyli się Tomasz "Góral" Adamek i Artur "Szpila" Szpilka. Przypomnijmy, że wydarzenie na żywo śledzić mogli abonenci: Cyfrowego Polsatu, wybranych sieci kablowych i użytkownicy IPLI w systemie PPV.

Bezpośrednio przed walką wieczoru w krakowskiej Arenie zmierzyli się: były mistrz Europy w wadze średniej Grzegorz Proksa z niepokonanym na zawodowych ringach Maciejem Sulęckim (dystans dziesięciu rund), a w pozostałych walkach zobaczymy: powracającego po dwuletniej przerwie Dawida Kosteckiego, który sprawdzi swoje umiejętności, walcząc w ośmiorundowym pojedynku z Andrzejem Sołdrą, Michała Chudeckiego krzyżującego rękawice z Michałem Syrowatką oraz Łukasza Maćca w walce z Michałem Żeromińskim. Kartę walk otwierać będzie pojedynek Rafała Kaczora z Piotrem Gudelem.

Gala Polsat Boxing Night w poniedziałek, 10 listopada, ok godz. 20:00 (tuż po zakończeniu meczu siatkarskiej Orlen Ligi) w Polsacie Sport.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający