Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS Z WIECZOREM WYBORCZYM - "POLSKA SAMORZĄDNA"Drukuj

Polsat News (HD)
Dwa studia zewnętrzne w Krakowie i Gdyni oraz dwa w Warszawie i relacje non stop z komitetów wyborczych - tak w skrócie zapowiada się wieczór wyborczy "Polska samorządna", który zostanie wyemitowany na antenie Polsat News 16 listopada z okazji wyborów samorządowych.

Prognozy wyników wyborczych oraz komentarz i interpretacja danych (badanie exit poll przygotowane przez IPSOS) zostaną przedstawione w dwóch warszawskich studiach Polsat News - w wirtualnym oraz w studiu, z którego na co dzień nadaje stacja. Wyniki zaprezentują widzom Michał Stela i Ewa Gajewska. Dwa studia zewnętrzne zostaną przygotowane w Krakowie i Gdyni. W Krakowie gorące komentarze, analizy, rozmowy z gośćmi przeprowadzi Agnieszka Gozdyra, w Gdyni - Marek Piotr Wójcicki.

Reporterzy Polsat News będą obecni w sztabach najważniejszych komitetów ogólnokrajowych oraz w najdalszych zakątkach Polski. Wieczór wyborczy w Polsat News rozpocznie się o godz. 19:55 i potrwa do północy. Część wieczoru wyborczego Polsat News zostanie pokazana także na antenie Polsat News 2.

Poranek powyborczy 17 listopada to specjalne wydanie porannego programu "Nowy dzień z Polsat News". Tego dnia program poprowadzi Joanna Górska. Analizę wyborczą ze studia wirtualnego przedstawi Marek Kacprzak, a szczegółowe analizy poszczególnych danych przedstawi Bartek Kwiatek. W programie zobaczymy także komentarze dotyczące poszczególnych regionów Polski, relacje reporterów krajowych, gorące komentarze w studiu i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Początek programu w poniedziałek o godz. 5:58 w Polsacie, Polsacie 2 oraz kanałach Polsat News i Polsat News 2.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający