Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GRUZJA-POLSKA, MECZE ELIMINACYJNE I GALA Z HAMBURGA W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Już jutro o 17:50 Polsat i Polsat Sport pokażą mecz eliminacji Euro 2016 Gruzja – Polska. Polacy, lider grupy D z 7 punktami, zagrają z drużyną, która po trzech meczach ma zaledwie 3 punkty i zajmuje przedostanie miejsce w tabeli. Ponadto w sportowych kanałach Polsatu od piątku do niedzieli będzie można zobaczyć 16 spotkań na żywo, a pozostałe z odtworzenia. W ten weekend Polsat Sport pokaże również galę bokserską z Hamburga.

Gruzini na swoim boisku potrafią być nieobliczalni i stawiają twarde warunki, dlatego naszą drużynę czeka walka nie mniej zacięta niż w meczach z Niemcami, czy Szkocją. Trener Adam Nawałka nie lekceważy przeciwników i obok Roberta Lewandowskiego grać będzie ostatnio niezwykle bramkostrzelny Arkadiusz Milik. Mecz skomentuje duet Mateusz Borek i Tomasz Hajto, ale do Tbilisi pojechali również specjalni wysłannicy Polsatu Sport: Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń i Dariusz Dziekanowski, którzy przygotują ekskluzywne materiały.

Polsat Sport przygotowuje przed meczem bogate w analizy i komentarze studio, które rozpocznie się na antenie kanału już o godzinie 16:00. W Warszawie gośćmi Marcina Feddka będą byli reprezentanci: Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Sławomir Majak i Jacek Ziober. Polsat relację ze spotkania rozpocznie studiem o godzinie 17:30.

Mecze eliminacyjne na antenach sportowych Polsatu

Polsat Sport, pokaże:
- 14 listopada o godzinie 20:35 spotkanie naszych grupowych rywali Szkocja – Irlandia,
- 15 listopada o godzinie 17:50 spotkanie Anglia - Słowenia,
- 16 listopada o 17:50 Holandia – Irlandia oraz o 20:35 świetnie zapowiadające się spotkanie Włochy – Chorwacja.

W Polsacie Sport Extra:
- 14 listopada o 20:35 będzie można zobaczyć mecz "polskiej grupy" Niemcy – Gibraltar;
- 15 listopada Austria – Rosja (godz.17:50) oraz Hiszpania – Białoruś (godz. 20:35);
- 16 listopada o 17:50 Belgia – Walia oraz o 20:35 Czechy - Islandia.

Polsat Sport News pokaże m. in. mecze:
- 14 listopada o 20:35 - Portugalia – Armenia;
- 15 listopada o 17:50 Luksemburg – Ukraina oraz o 20:35 Szwajcaria – Litwa;
- 16 listopada o 17:50 Azerbejdżan – Norwegia oraz 20:35 Turcja – Kazachstan.

Od piątku do niedzieli o godzinie 23.30 Polsat Sport i Polsat Sport News pokażą magazyn ze skrótami wszystkich rozegranych tego dnia spotkań. Przypomnijmy ostatnie dwa mecze reprezentacji Polski z Niemcami i Szkocją na antenach Polsatu i Polsatu Sport oglądało odpowiednio 9,7 mln widzów i 10,7 mln widzów.*

Kliczko – Pulew w Polsacie Sport

Najbliższy weekend będzie należał nie tylko do kibiców piłkarskich. Wielkie święto czeka wszystkich fanów zawodowego boksu w mistrzowskim wydaniu. W sobotę 15 listopada 20.30 Polsat Sport pokaże galę z Hamburga. W walce wieczoru król wagi ciężkiej Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) zmierzy się z niepokonanym Kubratem Pulewem (20-0,11 KO) w 12 rundowym pojedynku. Stawką walki będą pasy mistrza świata federacji WBA, IBF i WBO. Wszystkie pojedynki skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.


* Dane: Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający