Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 4,5 MLN WIDZÓW "TAŃCA Z GWIAZDAMI" W POLSACIEDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Finał II edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zgromadził przed telewizorami ponad 4,5 mln widzów. To zdecydowanie najlepszy wynik spośród wszystkich odcinków emitowanych zarówno w pierwszej, jak i drugiej edycji programu. Telewizja Polsat w trakcie nadawania tanecznego show była liderem w obu grupach audytoryjnych.

Zwyciężczynią drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" została aktorka Agnieszka Sienkiewicz w parze ze Stefano Terrazzino. Agnieszka oprócz Kryształowej Kuli otrzymała 100 tys. złotych. Dla tancerza, który otrzymał 50 tys. złotych była to już druga wygrana z rzędu. W poprzedniej edycji Terrazzino triumfował u boku Anety Zając.

Warto dodać, że w związku z bardzo dobrym przyjęciem startu 2. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przedstawiciele brytyjskiej wersji programu, właściciela i twórcy formatu, zaprosili w październiku kilkuosobową reprezentację polskiej ekipy produkcyjnej do obejrzenia na żywo, brytyjskiej wersji tego najbardziej popularnego na świecie tanecznego show. Program produkowany jest obecnie w 51 krajach i tylko niektóre reprezentacje są zapraszane do słynnego "Elstree Studio" w Londynie, gdzie BBC nagrywa swoje największe produkcje. Dla twórców polskiej edycji to wyróżnienie jest niezwykle ważne. Przypomnijmy, że podczas czerwcowego panelu BBC w Londynie, spośród 51 wersji, które w tym roku są produkowane na całym świecie, BBC uznało właśnie polską wersję za jedną z pięciu najlepiej realizowanych, obok wersji amerykańskiej, angielskiej, francuskiej i australijskiej.


Informuje: Polsat
#1 | Baldur dnia 18.11.14 10:24
Program polsatu pomimo już kilkunastu edycji nadal cieszy się powodzeniem wśród widzów. I to chyba nie tylko zasługa występujących w nim gwiazd, ale samej realizacji programu, który nabrał świeżości.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający