Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZ GRUZJA - POLSKA MIAŁ PONAD 5,6 MLN WIDZÓW W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Średnia oglądalność spotkania Gruzja - Polska w Polsacie i Polsacie Sport wyniosła pond 5,6 mln widzów. Ostatnią, 4 bramkę Polaków obejrzało na obu antenach ponad 8 mln widzów. Całkowity zasięg meczu to 11,3 milionów kibiców, którzy choć przez minutę oglądali transmisję tego spotkania. Na antenie Telewizji Polsat mecz śledziło średnio ponad 4,9 mln widzów, a ponad 720 tys. widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport.

Łącznie na obu antenach mecz oglądał, co trzeci widz – 36,8% SHR w grupie 4+ i 40,8% SHR w grupie 16-49. Telewizja Polsat w trakcie jego nadawania była liderem w obu grupach audytoryjnych osiągając 32,1% SHR wśród wszystkich badanych i 35,9% SHR w grupie komercyjnej. Nadający to spotkanie Polsat Sport miał 4,7% SHR udziału w grupie 4+ i 4,9% SHR w grupie 16-49. Najbardziej udane dla Polaków i obfitujące w gole 30 minut drugiej połowy meczu na obu antenach oglądało ponad 7,2 mln kibiców.

Spotkanie ze Gruzją komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio: Marcin Feddek, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Sławomir Majak i Jacek Ziober.

Kolejne spotkanie eliminacyjne reprezentacja Polski rozegra 29 marca na wyjeździe. Rywalem biało- czerwonych będzie reprezentacja Irlandii.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający