Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"KSIĘŻYCOWY JIM" W POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
Ta zima upłynie dzieciom nie tylko pod znakiem sanek, łyżew czy lepienia bałwana, ale również niesamowitej podróży do odległych zakątków kosmosu. Wszystko za sprawą nowego serialu Polsat JimJam "Księżycowy Jim". Jego bohaterowie codziennie odkrywają nowe zjawiska i elementy otaczającego ich pozaziemskiego świata.

Widzowie Polsat JimJam już w grudniu dołączą do Księżycowego Jima oraz jego przyjaciół i udają się w kosmicznie fajną przejażdżkę do świata niezwykłych odkryć i świetnej zabawy. Księżycowy Jim, Rover – pies robot, mechaniczka Falka, farmer Eko i TED – techniczny element doświadczalny, mieszkają w miejscu o nazwie Moona Luna. W tej usytuowanej gdzieś na krańcu Drogi Mlecznej wiosce nie brakuje zadań do wykonania. W kosmosie trzeba poradzić sobie z deszczem meteorów, wyskakującą zatyczką jednego z kraterów, czy też pomóc statkowi kosmicznemu, który nadaje sygnał SOS. Jednak dla bohaterów tej serii rozwiązywanie problemów to nieziemska przygoda. Kolejne misje "Księżycowego Jima" dostarczą dzieciom niesamowitych wrażeń i pobudzą ich wyobraźnię.

Serial animowany "Księżycowy Jim" pokazuje dzieciom, że z problemami należy się mierzyć zamiast ich unikać. Uczy także wytrwałości, wspomaga kreatywność, jak również promuje współpracę w grupie. Bajka może być świetnym wstępem do rozwijania zainteresowań ogólnonaukowych.

Polsat JimJam zaprasza od 1 grudnia do oglądania serialu animowanego "Księżycowy Jim": codziennie o 11:40 i 18:30, soboty dodatkowo w godzinach 14:40-15:20 oraz niedziele dodatkowo w godzinach 12:35-13:15.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający