Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KRAWCZYK, ENEJ, BEDNAREK, UCZESTNICY "TTBZ" NA SYLWESTRZE POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Na scenie zaśpiewają m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, KOMBII czy Krzysztof Krawczyk. Dodatkowo artyści znani z hitowego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wcielą się w ikony współczesnej muzyki.

Nicki Minaj (Marek Kaliszuk) zabierze nas na Karaiby, Shakira (Katarzyna Skrzynecka) do Ameryki Południowej, Tom Jones (Bilguun Ariunbataar) do Las Vegas, sir Elton John (Paweł Tucholski) do Londynu, a Sabrina (Maja Bohosiewicz) znana z przeboju "Boys, boys, boys" prosto do słonecznej Italii - podaje Polsat.

W dalszej części komunikatu czytamy: "Największa w Polsce scena na gdyńskim Skwerze Kościuszki zamieni się w tym roku w statek, którym wyruszymy w niezapomniany rejs przebojów. Płynąć będziemy od bieguna południowego do północnego, po drodze zawijając do pulsujących najgorętszymi rytmami portów świata. I to nie tylko morskich. Z Ewą Farną popłyniemy Wełtawą do Pragi, by przekonać się, że za naszą południową granicą też potrafią się bawić. Raz będziemy pływać parostatkiem z Krzysztofem Krawczykiem, innym razem jachtem z Justinem Bieberem (Artur Chamski), a czasem będziemy się przesiadać na transatlantyk, by z gwiazdą światowej muzyki tanecznej - Looną - zawinąć do portów na drugiej półkuli, w Meksyku czy Brazylii. Ale na naszym pokładzie gorąco będzie nawet w miastach północy, takich jak Sankt Petersburg, gdzie przeniesie widzów Jacek Stachursky śpiewając „Biełyje Rozy”. Ze zwycięzcą ostatniej edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” ognistym Sycylijczykiem Stefano Terrazzino zwiedzimy Palermo, z KOMBII francuski „Awinion”, z Big Cycem i „Makumbą” spotkamy golasa na plaży w Mombasa, a z chórem Sound’n’Grace sięgniemy po „Kałasznikowy” i trafimy na Bałkany.

W muzyczne rejsy na Jamajkę, gdzie żyją najbardziej wyluzowani ludzie na świecie, zabierze nas wielbiciel tamtejszych muzycznych klimatów Kamil Bednarek; z Eweliną Lisowską pójdziemy prosto w stronę słońca; Mrozu dowiedzie, że wbrew scenicznemu pseudonimowi, potrafi rozgrzewać widzów, a o tym, że umie to robić też Ania Wyszkoni - wiemy od dawna. Na tym królewskim rejsie nie może zabraknąć księżniczki polskiej sceny Sylwii Grzeszczak. A ponieważ będzie to prywatka jakiej nie przeżył nikt, usłyszymy też piosenki Oddziału Zamkniętego."


Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata realizować będzie największa ekipa w historii. 1200 osób, 20 kamer, ściana monitorów wielkości solidnej kamienicy, scena licząca 2,5 tysiąca metrów i widownia o powierzchni kilku kilometrów kwadratowych. To wszystko z najsilniejszą, siedmioosobową ekipą prowadzących. Toast noworoczny wzniosą z widzami gwiazdy największych produkcji Polsatu: Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska z "Tańca z gwiazdami", Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski z "Twoja twarz brzmi znajomo", Paulina Sykut-Jeżyna i Maciek Rock z "Tylko muzyka. Must be the music" oraz nieustraszona Agnieszka Popielewicz, która dowiedzie, że nie boi się wejść do tunelu czasoprzestrzeni, gdzie dokonują się przemiany gwiazd.

Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata na Skwerze Kościuszki, 31 grudnia, godz. 20:00 tylko w Polsacie. Patronami medialnymi są radio RMF FM i dziennik Fakt. Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata w Gdyni organizuje Miasto Gdynia, Telewizja Polsat oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART współpracująca od lat z Telewizją Polsat przy Sopot TOPtrendy Festiwal oraz Polsat Sopot Festival.
#1 | majk dnia 20.11.14 00:49
no fajnie fajnie ale wychodzi na to ze nie będzie zagranicznych PRAWDZIWYCH gwiazd?
#2 | Prokop dnia 04.12.14 09:37
Ciekawie się zapowiada. Tym bardziej, że sporą cześć show zapewnią uczestnicy TTBZ, czyli mnóstwo wielkich gwiazd niemalże w oryginale. Podejrzewam, że ponownie Polsat zanotuje największą oglądalność.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający