Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TANIE TRIKI NA ŚWIĘTA W "PLUSH NA KARTĘ" (wideo)Drukuj

Plush
Tanie Triki to nowa świąteczna kampania reklamowa "Plush na kartę", tym razem skupiona na ofercie dla tych, którzy potrzebują dużo Internetu i dużo SMS-ów. Za 15 zł mają oni 2 GB Internetu i SMS-y bez limitu, a jeśli czasem chcą jeszcze tanio zadzwonić, to za 20 zł otrzymają pakiet, w którym dodatkowo jest też stawka 9 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci komórkowych.


Plush to najtańsze na rynku zestawy usług, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci nie muszą się ograniczać – mogą skorzystać również z pełnej oferty w ramach, której otrzymują także rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.


Dodatkowo wszyscy w Plush za darmo mogą korzystać z mobilnych wersji Facebook i Instagram, a jedynym warunkiem, by z tego korzystać jest aktywne i dodatnie konto. Oferta dostępna jest z dwoma starterami, a usługi można testować przez 5 dni za darmo - wystarczy doładować konto kwotą 30 zł.

Dzisiaj ruszyła kampania reklamowa wspierająca ofertę "Plush na kartę".

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający